Kredi veya çeşitli kredi kartlarına borcunuz var ise bunları tek bir çatı altında toplayarak daha uygun planlamalarla ödeyebilirsiniz. 150 bin TL'lik borç kredisi şartları ve faiz oranları nedir? Kamu bankasından gelen uygun faizli borç kapatmak için verilen kredinin detayları açıklandı.

Borcu olanlar ve nasıl ödeyeceği konusunda kararsız kalanlar için önemli bir fırsat sunuldu. Ziraat Bankası'ndan gelen haber neticesinde borcunuzu daha uygun vadelendirme ile ödemek sizin elinizde. Öte yandan kredi çekerken hangi şartlara dikkat etmek gerekiyor? Kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek elde toplamanız sağlanacak. Üstelik 150 bin TL'lik kredi desteği veriliyor.

Ziraat Bankası Borçları Kapatıyor

Borç kapatma kredisi ile birlikte Ziraat Bankası'nın borçları kapatacağı ortaya çıktı. Son zamanlarda kredilerini ödemekte zorlanan ve kendisine göre oluşturulan ödeme planında dahi sıkıntı çeken vatandaşlar, bu kredi paketini değerlendirebilir. 150 bin TL'ye varan kredi desteği sağlanacak. Borcunuzu hem yeniden yapılandırmanız hem de yalnızca tek bir yere ödeyebilmeniz için önemli bir kampanya.

borcc

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

Taksitlere Ayırabilirsiniz

150 bin TL'lik kredi kampanyasında 12 ay taksit yaparak daha kolay bir şekilde ödeme sağlayabilirsiniz. Çekeceğiniz kredi miktarına göre vadelendirme seçeneği de değişkenlik gösterecektir. Bunlarla birlikte kredi çekmeyi planlayan kişilere önemli bir şart daha sunuldu. 

Emeklilere Sunulacak!

Borç kapatma kredisinin emeklilere özel sunulduğu belirtildi. 150 bin TL'lik kredi için 12 aylık vadelendirme sağlanacakken 100 bin TL'lik borç kredisi için 24 aya kadar vadelendirme fırsatının sunulacağı gelen bilgiler arasında. Üstelik ilk ay ödemeyi erteleme avantajı da sunuluyor.