Kredi ve kredi kartı borcu bulunan vatandaşlara müjdeli haber geldi! Ziraat Bankası,İş Bankası ve Garanti BBVA'dan borç kapatma kredisi ile tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz. Tüm borçlar silinecek! Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Özellikle Koronavirüs pandemisinin de etkisiyle ekonomide yaşanan olumsuz hava, borçlu sayısının da katlanarak artmasına yol açmış durumda. Ülkemizde bankalara kredi ve kredi kartı borcu bulunmayan sayısı milyonları bulmuş durumda. Enflasyon nedeniyle pahalılaşan yaşam şartları ve düşen alım gücünden ötürü acil nakit ihtiyaçları da giderek artıyor. Bu noktada içinde bulunduğumuz Ramazan Ayı itibariyle kredi ve kredi kartı borçlularına üç büyük bankadan dev müjde geldi! Ziraat Bankası, İş Bankası ve Garanti BBVA yeni borç kapatma kredilerini müşterileriyle paylaştı. Bu üç bankanın sunduğu borç kapatma/borç transfer kredileri ile tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz. Borçlarını ödemekte zorluk çekenlere tüm borçlarını tek elde toplama ve düşük faiz, uygun vade seçeneğiyle en avantajlı ödeme fırsatlarını sunan Ziraat, İş Bankası ve Garanti BBVA'nın borç kapatma kredilerini sizler için bu haberimizde derledik...

emekliye-oyle-bir-ikramiye-geliyor-ki-sevincten-havalara-ucuracak-iste-2022-emekli-bayram-ikrami-2

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Türkiye'nin önde gelen kamu bankası Ziraat'ten borçlu vatandaşları sevindiren Borç Kapatma Kredisi geldi. Ziraat Bankası'ndan borç kapatma kredisi kullanarak diğer bankalara ve Ziraat Bankası'na olan kredi borçlarınızı tek elde toplayabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın borç kapatma kredileri 24 ay vade seçeneğiyle ayda sadece%1,10 faiz oranıyla veya 48 aya kadar vade seçeneğiyle ayda %1,19 faiz oranıyla sunulmaktadır. 

Diğer bankalara olan kredi/kredi kartı borçlarınızı ödemekte zorluk çekiyor ve ödemelerde gecikme yaşıyorsanız hemen Ziraat Bankası'nın borç kapatma kredilerine başvuru yaparak en uygun ve en avantajlı seçeneklerle borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ziraat Bankası borç kapatma kredisine başvurular, Ziraat Mobil, İnternet bankacılığı veyahut Ziraat Bankası şubelerine müracaat ederek gerçekleştirilmektedir.

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!

İş Bankası Borç Transfer Kredisi

Tıpkı Ziraat Bankası gibi İş Bankası da borçlu vatandaşların imdadına yetişerek Ramazan Ayı içerisinde başvuru yapan tüm müşterilerine borç kapatma ve borçlarını İş Bankası'na transfer etme imkanı sunuyor. Kredi borçlarını ödemekte güçlük yaşayanlar ve gecikmelerden ötürü yüksek faiz yüküyle karşı karşıya kalan borçlu vatandaşlar, İş Bankası'na müracaat ederek en uygun vade ve faiz seçeneğiyle borçlarını kapatabiliyorlar.

Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi

Garanti BBVA, yeni yılda borçlu vatandaşların borçlarını kapatıp rahat ödeme planıyla önlerini görebilmeleri adına dev kredi paketini duyurdu. Garanti BBVA borç kapatma kredileri %1,29 faiz oranlarıyla 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Birden fazla kredi borçlarınızı tek elde toplayarak kolay ve en uygun şekilde geri ödeyebileceğiniz Garanti BBVA borç kapatma kredileri, başvuru yapan hemen hemen tüm banka müşterilerine kullandırılmaktadır. Garanti BBVA kredi başvuruları Garanti Mobil bankacılık uygulaması üzerinden, SMS veya internet bankacılığından yahut Garanti bankası şubelerine bizzat müracaat ederek yapılabilmektedir.