Son dakika olarak yeni bir kredi kampanyası başladı. Uygun faizlerle Yapı Kredi Bankası anında onay verecek. Sizlerde Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanabilir, düşük faizlerle 10.000 TL hemen aynı gün kullanabilirsiniz. Bankaların kredi kampanyalarında en çok başvuru yapılan limit 10.000 TL civarında kredilerdir.

Bankalar 10.000 TL ihtiyaç kredileri için özel kampanyalar yapmaktadırlar. 10 bin TL kredi almak için Yapı Kredi Bankası’da uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yapabilir ve anında kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hangi ihtiyacınız olursa olsun ihtiyacınıza göre kredi imkanı Yapı Kredi Bankası üzerinden verilmektedir. Sizlerde bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız verdiğimiz yöntemler ile anında kredi imkanından faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvuru şartları müşterilerin kredi notuna göre belli olmaktadır. Banka kredi notunuz 1200 ve üzerindeyse, kredi ve kredi kartı ödemelerinizde sıkıntı yoksa bankadan kredi onayı alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası 19 ile 65 yaş arasında müşterilere kredi imkanı sağlamaktadır. Banka şartlarına uygunsanız ve banka hesaplarınızda e-haciz yoksa kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

10.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız banka şubelerine giderek evraklarınızla kredi işlemlerinizi yapabilirsiniz. 10.000 TL kredi için gelir belgesi ve kimliğiniz yeterli olacaktır. Kredi başvuru sonrası onay alırsanız anında krediyi kullanabilirsiniz.

Banka şubeleri haricinde internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Yapı Kredi bankası ihtiyaç kredisi başvurusu resmi internet sitesinden başvuru formunu doldurduktan sonra size verilen referans numarası ile kredi sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuza 5 dakika içinde kredi sonucu gelecektir.

yapi-kredi-bankasi-123

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi üzerinden en kolay başvuru yöntemlerinden biriside SMS kredi başvuru yöntemidir. Kredi başvurusu için cep telefonunuzun mesaj kısmından Bireysel TC KİMLİK Aylık Gelir yazarak 4411’e mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru sonrasında 5 dakika içinde kredi sonucunuz belli olacaktır. Kredi başvuru sonucu olumlu olan kişiler bankaya giderken evrakları ile kredi başvurusunda bulunabilirler.

Yapı Kredi Bankası müşterileri ise internet bankacılığını kullanarak bankaya gitmeden kredi başvurusu yapabilirler. Onaylanan kredileri anında hesabınıza atabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası müşterilerine özel olarak verilecek bu kredilerde uygun faizle işlem yapmak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.