Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

10 Ekim 2020 Cumartesi 22:24:53

100.000 TL Konut kredisi veren bankalar yeni kampanyalarını yayımladı! Vakıfbank, İş Bankası ve QNB Finansbank

100.000 TL Konut kredisi veren bankalar yeni kampanyalarını yayımladı. Sizlerde 120 ay vadeye kadar konut kredisi kullanabilir, hemen bu kredilerden sonra ev sahibi olabilirsiniz. 100.000 TL konut kredisi veren bankalar başvuru şartları nedir, kredi nasıl alınır, sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

100.000 TL Konut kredisi veren bankalar yeni kampanyalarını yayımladı. Sizlerde 120 ay vadeye kadar konut kredisi kullanabilir, hemen bu kredilerden sonra ev sahibi olabilirsiniz. 100.000 TL konut kredisi veren bankalar başvuru şartları nedir, kredi nasıl alınır, sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Bir bankadan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi alacağınız gibi ayrıca konut kredisi de alabileceksiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan kişilerin, ev sahibi olmak için bankalardan konut kredisi alacağını söyleyebiliriz. Başvuru yapan kişiler, uygun faiz oranları ve 120 ay vadeye kadar bankalardan konut kredisi alabilmektedirler. 100.000 TL için başvuru yapacaksanız, banka sizin gelir durumunuza bakacak ve ona göre kredi onayı verecektir.

Kredi alacak kişiler ayrıca, banka üzerinden kredi notunun da 1200 üzerinde olması gerekmektedir. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve alacağınız evde kredi çekmek için uygunsa aşağıdaki bankalardan 100 bin TL ve üzerinde konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İşte detaylar…

Vakıfbank 100.000 TL Konut Kredisi Kampanyası

Banka, kamu bankası olmasından dolayı, uygun faiz oranları ve 120 ay vadeye kadar ertelemeli konut kredisi vermektedir. Bu bankadan kredi kullanacak kişiler, emekli olması durumunda emekli maaşına göre, çalışan kişilerde en az 6 aylık sigortası olması durumunda 100 bin TL için kredi başvurusu yapabileceklerdir. Başvuru sonrasında banka değerlendirmeyi yapacak ve size hemen sonuç bildirilir. Kredi başvurusu evraklarınız ile birlikte en yakın Vakıfbank şubesinden yapılmaktadır. Başvuru yaptığınız ev için banka bir ekspertiz gönderecek ve bu ekspertize göre kredi onayı verilecektir. Vakıfbank 100.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka, alacağınız evin ekspertiz değerinin %90’ına kadar kredi kullandıracaktır. Bu şartlara uygun olan kişiler hemen başvurularını banka şubelerinden yapabilmektedirler.

İş Bankası 100.000 TL Konut Kredisi Kampanyası

İş Bankası üzerinden 100.000 TL konut kredisi aldığınızda banka sizlere 120 ay vadeye kadar kredi imkanı tanıyacaktır. Üstelik ilk taksit ödemenizi 3 ay ertelemeli olarak da yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hızlı bir şekilde 100 bin TL için fırsat verecektir. 100.000 TL konut kredisi alabilmeniz için banka alacağınız evin ekspertiz değerine göre kredi vereceğini söylemek istiyoruz. 100.000 TL ve üzerinde başvuru yapan kişiler, banka şubesinden onay aldıklarında alacakları eve ekspertiz gönderilecektir. Gönderilecek ekspertizin biçtiği değerin %80’ine kadar kredi kullanabileceksiniz. Başvuru sonrasında 1 hafta içinde onay işlemleri ve tapu işlemleri sürecektir. Eş durumunuz varsa, evliyseniz, banka eş rızası belgesi ve eşinizin sicil durumuna da bakacaktır.

QNB Finansbank 100.000 TL Konut Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka sizlere hızlı bir şekilde ne kadar kredi alacağınızı ve şube onayında onay vereceğini söyleyecektir. Konut kredilerinde tek yetki şube onayı üzerinden yapılmaktadır. QNB Finansbank üzerinden 100 bin TL kredi alacaksanız, başvuru yaptığınızda sizlere uygun olan krediyi 120 ay vadeye kadar vereceklerdir. 120 ay vadeli olarak verilen bu kredilerde banka alacağınız evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi imkanı verir. 100.000 TL değerinde bir yere alacağınız kredi 80.000 TL’dir. Bu şekilde ne kadar kredi alacağınızı hesaplayabilirsiniz. Banka kredi başvurusu için sizi en yakın Finansbank şubesine davet edecektir. İnternet üzerinden veya SMS ile bu bankada kredi başvurusu Konut kredilerinde yapılmaz. Sadece ihtiyaç kredisi için uzaktan başvuru yapabilirsiniz. Gelir belgeniz ve kimliğinizi yanınıza alıp, alacağınız evin tapu bilgileri ve tapu borcu yoktur kağıtları ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı ikametgah adresinizde başka çalışan kişiler varsa, bu kişileri de aynı evde ek hane geliri olarak bankaya sunabilirsiniz. Bu şekilde gelir durumuna takılmadan şube onayında işlem yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı