Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

14 Kasım 2020 Cumartesi 00:05:35

125.000 TL kamu bankalarından ihtiyaç kredisi kampanyası başladı! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Kimlik No ile Dev Kredi Kampanyası

125.000 TL kamu bankalarından ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Sizlerde kamu bankalarından ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve hızlı bir şekilde ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. 125 bin TL’ye kadar kamu bankalarından kredi alacak olan müşteriler banka politika şartlarına uygun olmaları durumunda bu kredileri aynı gün içerisinde onay alıp yine aynı gün içerisinde kullanabileceklerdir.

125 bin TL ihtiyaç kredisi ihtiyacı olan müşteriler kamu bankaları olan Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilmektedirler. 3 banka kamu Bankası olarak hizmet verdiğinden daha uygun faiz oranları ile birlikte sizlere kredi için yardımcı olacaktır. Her bankanın genel olarak başvuru şartları aynı olmasına rağmen kendi banka politikaları da vardır. Bu sebeple başvuru yapacağınız bankaların politikalarına uygun olmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere bu iş bankanın üzerinden nasıl kredi başvurusu yapabilir ve nasıl onay alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Ziraat Bankası 125 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 125 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hemen sonucu verecektir. Bu krediyi alabilmek için 6 aylık sigortalı bir çalışan olmanız veya emekli olmanız gerekiyor. Özellikle yeni işe başlamış olan müşteriler ve sigortasında düzensiz olan kişiler, bu kredileri alamazlar. Emekli olan kişilerin de bu kredileri alabilmeleri için emekli maaşlarını Ziraat Bankası şubelerine taşımalara gerekiyor. 125 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda Ziraat Bankası sizlere hem diğer banka borçlarınızı da kapatmak isteyecektir. Eğer bu şartları kabul ediyorsanız, size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra kredi başvurusunu yapabileceksiniz.

Vakıfbank 125 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Vakıfbank üzerinden kredi alacak olan müşteriler çalışıyorsa uzun süreli bir sigorta durumunun olması gerekiyor. Sigortanız düzensiz olarak yatıyorsa veya yeni bir işe başladıysanız Vakıfbank üzerinden bu limitlerde Kredi kullanmanız mümkün değildir. Bankaya başvuru yaptığınızda banka sizin sigorta sürenizin en az 6 ay olmasını isteyecek ve toplamda da 1 yıllık sigortanızın yapmış olmasını isteyecektir. Emekli olan kişilerin de emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda ihtiyaç kredisi alabileceklerini söylemek istiyoruz. Kredi başvuruları en yakın banka şubesinde kimlik ve gelir belgeniz ile yapılmaktadır. Aldığınız kredilerde 36 ay vade ile işlem yapacaksınız.

Halkbank 125 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank 125 bin TL kredi başvurusu için size en yakın Halkbank şubesine gitmeniz şarttır. Banka yüksek limitli kredi onayını şube etkisinde veya genel müdürlük yetkisinde vermektedir. Eğer 15 bin TL’ye kadar ihtiyacınız varsa bankanın resmi internet sitesinden bu kredi için önlemler alabilirsiniz. Ama yüksek limitli krediler için en yakın Halkbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Diğer 2 bankada olduğu gibi bu bankada da yine sigorta süresinin altı ay olması ve emekli olanların da emekli maaşını bankaya taşıması şartı vardır. Bu şartlara uygunsanız krediniz kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı