Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

17 Kasım 2020 Salı 18:40:04

200 bin TL bireysel ihtiyaç kredisi başvuruları başladı ! Faiz oranı, vade süreci, şartlar neler ?

Yüksek kredi tutarlarını sağlayan pek çok banka var. Bunların çoğu bireysel başvurularda 80 bin TL, 120 bin TL gibi tutarları veriyor. Ancak bu kategoride en yüksek tutarı Yapı Kredi Bankası müşterilerine veriyor. 200 bin TL tutarındaki bireysel ihtiyaç kredisiyle yüksek tutarda kredi isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Peki, 200 bin TL ihtiyaç kredisinin başvuru koşulları, vade süreci ve faiz oranları nasıl ?

Bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında bankadan kredi alabilmek için seçenekler çoğaldı. Pek çok banka yüksek tutarda kredi isteyen müşterilerine farklı tutarlarda kredi imkanı sunuyor. 80 bin TL, 100 bin TL, 120 bin TL ve 125 bin TL gibi tutarlarda bireysel kredi çekme imkanı sunuyorlar. Ancak daha yüksek tutarlarda isteyen müşterilere yönelik kredi kampanyaları da geldi. 200 bin TL tutarında kredi imkanını Yapı Kredi, vatandaşlara sundu. Peki bireysel ihtiyaç kredisine başvuru koşulları neler ?

Müşterilerin taleplerine uygun olarak kampanyalar hazırlamaya devam eden bankalardan Yapı Kredi, kış öncesi yüksek tutarlarda kredi çekmek isteyen vatandaşlarına özel kampanyalar hazırladı. Çok yüksek limitlerle kredi çekmek isteyen kişiler için hazırlanan bu kredi kampanya paketinde ödemede erteleme ve kolay ödeme seçenekleri müşterisini bekliyor.

Nasıl başvuru yapabilirim ?

Bireysel ihtiyaç kredisine başvurmak için Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu imkanlarından faydalanmak isteyen müşteriler için farklı seçenekler de mevcut. Hem elektronik sistem ile bankaya gitmeden oldukları yerden başvuru yapabilirlerken hem de şubeye gidip başvuru yapabilirler. Bu sayede ister mobil bankacılık ve internet bankacılık işlemleri ile elektronik başvuru yapabileceklerken isterlerse banka şubelerinden direkt olarak başvuru yapabilirler.

200 bin TL kredi fırsatı;

Hemen hemen her bankanın yüksek kredi tutarları mevcut. Yüksek tutarda bireysel ihtiyaç kredisi isteyen vatandaşlara 120 bin TL hatta 125 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Ancak daha yüksek tutarda kredi isteyen vatandaşlara uygun paketler henüz yoktu. Yapı Kredi bankası müşterilerine yüksek tutarda kredi imkanı sunmak için yeni kampanyalar başlattı.

Yapkı Kredi’den bireysel ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler yüzde 1.5 faiz oranıyla geri ödeme yapacaklar. Bu faiz oranı yüksek limitle kullanılacak krediler için geçerlidir. Müşteriler daha düşük tutarda bir kredi kullanmak isterse faiz oranları yükseliyor. İhtiyaç kredisi kullanımlarında sunulan vade süreci de 36 ay’dır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı