Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

10 Kasım 2020 Salı 20:00:41

2021’de ödemeye başlayacağınız kredi kampanyaları ! QNB Finansbank, İNG Bank, TEB

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşların aradığı kriterlerden biri de taksitlerin hemen başlamaması. Çektiği krediyi hemen kullanmak isteyen fakat çektiği kredinin ödemelerine ilerleyen süreçte başlamak isteyen müşterilere yeni kampanyalar duyuruldu. Peki, bankaların ödeme ertelemeli kredilerini birlikte inceleyelim.

Şimdi ihtiyaç kredisi çekip ödemelere 2021’de başlamak isteyen vatandaşlara müjdeli haber geldi. Çektiği ihtiyaç kredisini anında kullanmak isteyen kişiler aynı zamanda ödemelere ileri bir tarihte başlamak istiyor. Bu talebi gören bankalardan müşterileri sevindirecek güzel haber geldi. Şimdi kredini çek, ödemelere gelecek yılda başla !

İhtiyaç kredilerinde en çok aranan özelliklerden bir tanesi de ödeme erteleme fırsatlarıdır. Vatandaş çektiği ihtiyaç kredisini ileri bir tarihte ödemeyi talep ediyor. Bazı bankalar krediyi çektikten 3 ay sonra ödeme imkanı sunarken bazı bankalar da ödeme öteleme ile daha uzun vadede ödemeyi erteleme şansı sunuyorlar. Bu gelen taleplere göre ödeme imkanında rahatlık sağlayan 3 bankayı sizler için araştırdık;

ONB Finansbank kredi;

QNB Finansbank kredi faiz oranı yüzde 1.35 ‘dir.

QNB Finansbank müşterilerine 4 farklı şekilde kredi imkanı sunuyor. Bunlardan ilki artan taksitli kredi imkanı. Buna ek olarak azalan taksitli, serbest ödemeli kredi ve değişken ödemeli kredi imkanları da mevcut. QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi çeken vatandaşlarından ödemelerini ertelemek isteyenlere 3 ay erteleme imkanı sağlıyor. Banka 3 aydan 36 aya kadar bir ödeme planını da müşterilerine sunuyor.

İNG Bank kredi;

İNG Bank faiz oranı yüzde 1.49’dur.

İNG Bank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerinin kredi çekmek için kredi puanlarının düşük olduğu durumlara çözüm üretti. Bu sayede puanınız düşükse bile İNG Bank’tan daha yüksek oranda kredi kullanma fırsatı yakalıyorsunuz. İNG Bank müşterilerine kredi ödemelerini ertelemek için 3 ay süre tanıyor.

TEB kredi;

TEB kredi faiz oranları yüzde 1.29’dur. ( Bu faiz oranı Kasım ayının ikinci haftası itibariyle geçerli olacaktır.)

TEB bankası kredi çeken müşterilerine 36 ay vade imkanı sağlıyor. Türkiye Ekonomi Bankası TEB’in müşterilerine yaptığı bir diğer güzellik ise müşterilerine vade farkı uygulamamasıdır. Ayrıca TEB, ihtiyaç kredisi çeken müşterilerine 3 aya varan ödeme erteleme olanağı sunuyor.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı