Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

17 Kasım 2020 Salı 14:04:36

240 ay vadele konut kredisi isteyenlere müjde ! Garanti BBVA’dan uzun vadeli konu kredisi imkanı !

Uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Garanti BBVA, çok uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyenler için yeni bir kampanya düzenledi. Bu kampanya dahilinde bankanın Kasım 2020’de sizler için hazırladığı uzun vadeli konut kredisi kampanyalarını, faiz oranlarını inceledik.

Ev almak isteyip bir de çok uzun vadede kredi ile almak isteyenlere kampanya haberini Garanti BBVA verdi ! Çok uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyenlere 240 ay vadeli konut kredisi imkanı sağlıyor. Vatandaşlar ev almak istiyor ama bir yandan da hayatın pahalılığının karşısında her ay çok yüksek taksit tutarları ödemek istemiyor. Düşük taksitlerle uzun vadeli kredi isteyenler için Garanti BBVA’nın sağladığı 240 ay vadeli konut kredisi kampanyasını inceleyelim. Bankanın Kasım 2020 konut kredisi ile ilgili detaylarına bakalım.

Garanti BBVA’nın 240 ay vadeli konur kredisi faiz oranları yüzde 1.56 olarak uygulanıyor. Kasım ayının ikinci hastasından itibaren uygulamaya geçecek olan bu faiz oranında vade farkına göre yüzde değişikliği olmuyor. Her vade farkına aynı tutarda faiz uygulanacak.

Garanti bankası müşterilerinin kredi limitlerini belli durumlara göre düzenliyor. Müşterinin gelir düzeyi, kredi risk puanı, daha önceki bankacılık işlemlerine göre belirliyor. Kampanyaya kredi kullanımı açısından bir sorun olmayan müşteriler için alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi veriliyor. Ancak ek teminat ile bu oran yüzde 80’lik oran yüzde 100’e ulaşabilir.

Örneğin 100.000 TL değerinde konut kredisi için ödeme planına bir bakalım;

240 ay vadeli konut kredisi çekmek isteyen bir müşterinin 100.000 TL tutarında bir kredi çektiğini düşünelim.

Bu oranları incelediğinizde siz de almak istediğiniz eve ve evin tutarına göre kredinizi, faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Ev almak isteyen vatandaşlar eğer kredi kullanmak istedikleri banka olarak Garanti BBVA’yı seçerlerse kredi başvurularını banka şubesinden yapmaları gerekiyor. Banka şubesine gitmeden önce merak ettikleri sorular varsa veya krediyi kullanmadaki detaylara ilişkin merak ettikleri sorular varsa müşteri hizmetlerini arayıp sorularına cevap alabilirler. Ayrıca Garanti bankasının internet bankacılığını kullanarak konut kredisi için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı