Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

10 Ekim 2020 Cumartesi 21:51:37

28.000 TL 36 ay vadeli kredi veren bankalar hangileridir?

28.000 TL 36 ay vadeli kredi veren bankalar hangileridir? 28.000 TL kredi almak için bankaların başvuru şartları nelerdir? 28.000 TL ihtiyaç kredisi için sizlere bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

28.000 TL 36 ay vadeli kredi veren bankalar hangileridir? 28.000 TL kredi almak için bankaların başvuru şartları nelerdir? 28.000 TL ihtiyaç kredisi için sizlere bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

28.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası, 2020 yılı bitmeden bankalar tarafından verilmeye başlandı. Bazı bankalar, bu limitle kredilerde sizlere 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı ile kredi vermektedirler. 28.000 TL kredi alacak olan müşterilerin, bu kredileri ayrıca kimlikleri ile de alabileceklerini söyleyebiliriz. Sadece kredi başvurusu yapacakların kredi skorunun uygun olması gerekiyor.

Kredi skoru uygun olan kişilerin, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda 28.000 TL kredi başvurusu yapabileceğini söyleyebiliriz. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişilerin, bankalardan hızlı bir şekilde kredi alacaklarını söyleyebiliriz. Bankalardan icralık olan ve avukatlık olan kişilerin kredi alamayacağını söyleyebiliriz. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alacağınızı yazalım.

Denizbank 28.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, hemen bankanın SMS sistemine girerek başvurularını bırakabilirler. 3280 numarasına Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra Kimlik numaranızı yazarak gönderirseniz banka sizlere 5 dakika olmadan kredi sonucunu verecektir. Onaylanan kredi için banka bir limit belirler ve bu limite uygun sizlere krediler verilmektedir. Denizbank 28.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere kredi sonucunuza uygun olarak işlem yaptırabilecektir. Denizbank kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere onay verecek ve 36 ay vadeye kadar kredinizi kullandıracaktır. ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank üzerinden 28.000 TL kredi başvurusu için, başvuru şartlarına uygun olan kişiler, kredi notuna uygun olarak bir faiz oranından faydalanacaklardır.

Ziraat Bankası 28.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası’da bir kamu bankası olmasından dolayı, uygun faiz oranları ile müşterilerine 28.000 TL kredi imkanı sağlamaktadırlar. Ziraat Bankası üzerinden 28.000 TL kredi alabilmeniz için bankanın şartlarına uygun müşteri olmanız ve en az 6 aylık sigortanızın olması gerekmektedir. Kredi başvurusu banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru yapan kişiler, emekliyse, emekli maaşına uygun olarak bu kredileri kullanabileceklerdir. Banka 36 ay vadeye kadar sizlere kredi verirken, ayrıca bankanın 3 ay ertelemeye kadar da kredi imkanı vereceğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankası üzerinden 28 bin TL kredi haricinde de başvurular alınmaktadır. İhtiyacınıza göre bankadan dilediğiniz krediyi kullanabilirsiniz.

İş bankası 28.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş bankası üzerinden banka şubelerine giderek hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubelerine giderken, gelir belgenizi ve kimliğinizi yanınızda götürmeniz yeterlidir. Bankalar ayrıca, sizin en kolay kredi alabilmeniz için internet bankacılığı sistemi ile işlem yaptırmaktadırlar. İnternet bankacılığı üzerinden yapılacak olan bu sistemsel kredilerde, İş Cep uygulamasına girdiğinizde 28.000 TL krediyi hemen hesabınıza atabilir, hafta sonu dahil, banka kapalı olsa da sizlere kredi alınabilecektir. Bunun için bankada bir hesabınızın olması ve bu hesaba bağlı bir internet bankacılığınızın olması gerekmektedir. Banka siz başvuru yaptıktan sonra sizin kredi notunuza göre faiz oranı uygulayacaktır. Faiz oranı düşük olan kişilerin, kredi notu yüksek demektir.

ING 28.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank üzerinden eğer bir hesabınız varsa, bankaya gitmeden kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi hemen hesaba atabilirsiniz. ING üzerinden 28.000 TL kredi alacaksanız, banka sizlere 36 ay vade ile kredi imkanı sağlayacaktır. ING Bank üzerinden 28.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda, banka sizin kredi notunuza bakacak ve ona göre onay verecektir. ING bank üzerinden 28.000 TL kredi alacak olanlar, ayrıca bankanın resmi internet sitesinden de kredi başvurusu yapabilirler. Başvuru formunu doldurduktan hemen sonra kredinizi kullanabileceksiniz. Onay alan kişiler, banka şubelerine gittiklerinde 3 ay ertelemeli ilk taksit ödemesini de yapabileceklerdir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı