Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

10 Ocak 2021 Pazar 17:14:25

3 Bankadan 17 Bin TL Kredi Kampanyası Başladı! 36 Ay Vadeli 17 Bin TL Kredi Veriliyor

3 Bankadan 17 Bin Tl Kredi kampanyası başladı! Qnb Finansbank, Garanti Bankası ve İNG Banktan 17 bin TL kredi kampanyası başladı. 17 Bin TL İhtiyaç Kredisi kampanyası 36 ay vadeli olarak veriliyor. Tüm vatandaşların faydalanabileceği yeni kredi kampanyası şartları belli oldu! İşte bankaların en son kredi kampanyası!

İhtiyaç Kredisi kapsamında verilen kredi, üç farklı bankadan 17 Bin TL olarak çekilebiliyor. 36 ay vadeye kadar vade seçeneği bulunan kredi, nakit ihtiyacı olan kişileri desteklemek amaçlı olarak hazırlandı.

2021 Yılının başlamasıyla birlikte, yaşanan ekonomik koşullara göre, vatandaşların desteklenmesini amaçlayan çeşitli kredi ve destekler de bankalar tarafından açıklanmaya başlandı. Üç ayrı banka tarafından başlatılan 17 Bin TL İhtiyaç Kredisi kampanyası, 36 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Salgının oluşturduğu ekonomik dalgalanmanın etkilerinin, her geçen gün daha da fazla arttığı bir dönemde, bu kredi nakit ihtiyacı bulunan birçok vatandaşı rahatlatacak bir haber olarak büyük ilgi gördü.

Krediyi Alabilmenin Şartları Neler?

17 Bin TL İhtiyaç Kredisi alabilmek için, gereken ön şart kredi notunun 1100 ve üzerinde olması. Başvuru sahiplerinde aranan diğer bir şart ise başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde çalışıyor olmasıdır. Kredi notu 1100 puan ve üzerinde olan herkes, kampanyayı başlatmış olan üç bankadan birine başvurabiliyor. Ayrıca emekliler de, emekli aylıklarını ilgili bakaya taşıma koşuluyla bu krediye başvurabiliyorlar. Emekliler için koşullarına göre üst limit 17 Bin TL üzerine de çıkabiliyor.

17 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlatan Bankalar Hangileri?

ING Bank, QNB Finansbank ve Garanti Bankası tarafından başlatılan 17 Bin TL İhtiyaç Kredisi, bankalar tarafından farklı koşullarla veriliyor. Başvuru sahibinin kredi puanı, aynı zamanda kredinin faiz oranının da belirlenmesinde etkili oluyor. Kredi puanı en düşük 1.100 puan olan herkes krediye başvurabiliyor.

ING Bank 17 Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

ING Bank 17 Bin TL İhtiyaç Kredisi başvuruları, doğrudan bankanın şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor. Başvuru sahibinin gerekli koşulları sağlaması halinde, yapılan inceleme ve kredinin onaylanması süreci, dakikalar sürüyor. Başvuru sırasında, başvuru sahibinin kimliğini yanında getirmesi yeterli oluyor. Bunun dışında belge gerekip gerekmeyeceği, başvuru sırasında belirleniyor. Kredinin fazi oranı kişinin kredi puanına göre belirleniyor.

Garanti Bankası 17 Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Garanti Bankası 17 Bin TL İhtiyaç Kredisi başvuruları, mobil şube, internet bankacılığı ya da doğrudan banka şubeleri aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor. Garanti Bankası, diğer bankalara göre bu kredi paketinde özel bir seçenek daha sunuyor. Kredisi onaylanan kişiler, geri ödemeye 3 ay ertelemeli olarak başlıyor. Kredinin en uzun vade seçeneği 36 ay olarak belirlenmiş. Kredi başvuru sırasında kimlik belgesinin başvuru sahibinin yanında olması yeterli oluyor. Kredinin faiz oranı Garanti Bankası kredi politikaları çerçevesinde, kişinin kredi puanına göre belirleniyor.

QNB Finansbank 17 Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvuru Nasıl yapılıyor?

QNB Finansbank, son aylarda yaşanan ekonomik dar boğazda, vatandaşlara en esnek ve en fazla seçenekleri sunmasıyla dikkatleri çeken bir banka. 17 Bin TL İhtiyaç kredisi, QNB Finansbank tarafından vatandaşların kredi puanına göre belirlenen faiz oranlarıyla sunuluyor. Aynı zamanda Garanti Bankası gibi, QNB Finansbank’ ta krediyi müşterilerine 3 ay ödeme ertelemeli olarak veriyor. Başvuruyu yapmak için 5030 numarasında Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını mesaj olarak gönderiyorlar. Bu gönderim başvuru olarak kabul ediliyor ve başvuru sahibi çok kısa süreler içerisinde kredi başvurusuyla ilgili olumlu ya da olumsuz yanıtı yine SMS aracılığıyla alabiliyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı