Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

11 Ocak 2021 Pazartesi 23:33:45

5 bankadan 5 bin TL 36 ay vadeli kredi kampanyası başladı

5 bankadan 5 bin TL 36 ay vadeli kredi kampanyası başladı. 5000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler vereceğimiz 5 banka üzerinden 36 ay vadeye kadar krediyi kullanabileceklerdir. İhtiyaç kredisi başvurusu olarak yapılan bu krediler de kimlikle veya online olarak işlem yapabiliyorsunuz.

5000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bankalarla daha önce bir çalışmanızın olması gerekiyor. Bu şekilde vereceğimiz bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediyi ise hemen kullanabilirsiniz. İşte sizlere 5000 TL ve 36 ay vadeli kredi veren bankalar.

İş Bankası 5000 TL kredi başvurusu

İş Bankası üzerinden 5000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın internet bankacılığına gerek hiçbir şekilde şubeye gitmeden işlem yapabilirsiniz. İş Cep uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda 36 ay vadeye kadar sizlere kredinizi hızlı bir şekilde kullandılar. 3 ay ertelemeli olarak verilen bu krediler de sizlere hızlı bir şekilde Kredi kullanılmaktadır. Kredi notunuza görev kredi faiz oranları belli olur. İş Bankası hesabı olmayan kişilerde bankanın internet sitesine girerek veya müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu şekilde onay alanlar banka şubelerinden kredilerini kullanırlar.

QNB Finansbank 5000 TL kredi başvurusu

Kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj göndererek Kredi başvurusunda bulunabiliryorsunuz. QNB Finansbank 5000 TL kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler kredi notu 1300 ve üzerinde olması durumunda onay alırlar kredi onayı aldıktan sonra 5000 TL’ye 36 ay vade yapabilir ve ilk 3 ay taksit ödemenizi ertelemeli olarak kullanabilirsiniz. Banka sizin kredi notunuza göre faiz oranı uygular. Size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek sadece kimliğinizle de başvuru yapabiliyorsunuz. Gişelerden veya bireysel müşteri temsilcisinden yapacağınız başvuru onay alırsa kredinizi hemen kullanırsınız.

Odeabank 5000 TL kredi başvurusu

5000 TL kredi almak için Odeabank üzerinden SMS atabilirsiniz. Nakit yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazarak 84 44 de gönderin. Kredi onayı aldığınızda size bir mesaj gelecek ve bu mesaj ile birlikte en yakın Odeabank şubesinden kredinizi kullanabileceksiniz. 36 ay vadeye kadar kredi alabilirsiniz.

ING 5000 TL kredi başvurusu

ING Bank üzerinden de 5000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapılıyor. Banka 5000 TL’ye kadar olan krediler Mini kredi kampanyası yapmaktadır. İnternet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak ne kadar onay alacağınızı görebilir ve bu onaylanan krediyi en yakın ING Bank şubesinden kullanabilirsiniz.

Vakıfbank 5000 TL kredi başvurusu

Vakıfbank üzerinden de 5000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Size özel hazırlanan bu kredi kampanyasında sadece kimlikle başvuru yapılıyor. Vakıfbank üzerinden bir hesabınız varsa da bankanın mobil uygulamasına girerek hızlı kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Vakıfbank kamu bankası olmasından dolayı daha düşük faiz oranları ile birlikte müşterilerine kredi imkanı sunuyor. 5000 TL kredi başvurusu yaptığınız zaman sizlere hemen anında onay verilecektir.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı