Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

10 Ocak 2021 Pazar 23:20:43

Son Güncelleme: 10/01/2021 23:20:16

90 Bin TL Kredi kampanyası yapıldı! Vakıfbank 90 bin TL 60 Ay Vadeli Kredi başvurusu rekor kırıyor

Vatandaşlarımız tarafından beklenen kredi haberi Vakıfbank tarafından geldi. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurular için Vakıfbank ihtiyaç sahiplerini bekliyor. Kredi faiz oranlarının yükselmeye başlamasıyla birlikte vatandaşlarımız kredi çekmek için uygun faizler sunan kredileri bekliyorlardı.

Vatandaşlarımızın ilgi odağı haline gelen ihtiyaç kredileri için vatandaşlarımızın araştırmaları devam ediyor. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları için vatandaşlarımız sırada bekliyorlar. Vatandaşlarımız Vakıfbank tarafından sunulan kredi imkânlarından kimler yararlanabilecek? Kredi imkânlarından yararlanabilmek için vatandaşlarımız tarafından sağlanması gereken koşullar nelerdir? Gibi pek çok soruyu merak ediyorlar. Merak eden vatandaşlarımız için haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız için kredi çekmek artık ihtiyaç halini almıştır. Bunu sebebi de korona virüs sebebiyle vatandaşlarımızın ekonomik anlamda oldukça sıkıntıya düşmeleridir. Vatandaşlarımız korona virüsün getirdiği olumsuz etkilerle kendi imkânları dâhilinde mücadele etmeye çalışıyorlar. Korona virüs sürecinin beklenenden daha fazla uzamasıyla birlikte vatandaşlarımız da kendi imkânları ile mücadele edemeyecek duruma gelmişlerdir. Bunun için de vatandaşlarımız çareyi bankaların kredi imkânlarından faydalanmakta bulmuşlardır. Vatandaşlarımız uygun faizli kredi kampanyalarını araştırmaktadırlar. Vatandaşlarımız kredi kampanyalarını araştırırken biz de sizlerle ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

KREDİ FAİZ ORANLARINDA GÜNCEL DURUM!

Geçtiğimiz günlerde kredi faiz oranlarında tarihin en düşük faizli kredi imkânları vatandaşlarımıza uygulandı. Bunun sebebi ise vatandaşlarımıza korona virüs süreci dâhinde destek olmaktır. Vatandaşlarımız tarafından korona virüs sürecinde oldukça sıkıntılı bir döneme girilmiştir. Vatandaşlarımız artık kredileri zorunlu olarak çekmektedirler. Vatandaşlarımız piyasada dağılan ekonomi ile birlikte kendilerini idare etmeye çalışıyorlar. Bunun yanında da pek çok vatandaşımız bunun için kredilere ihtiyaç duyuyor. Bunu göz önünde bulunduran bankalarımız da kredi kampanyalarının biri bitince hemen başka bir kampanya başlatıyorlar.

Bankalar vatandaşlarımız için her kesimden vatandaşımıza ulaşabilmek için her seferinde farklı kredi fırsatları uygulamaktadır. Korona virüs her kesimden insanı etkilediği için de vatandaşlarımız her kesimden her şartta vatandaşımıza bu süreçte destek olmak için farklı kampanyalar sunuyor. Vatandaşlarımız için sunulan yeni kredi kampanyası ise Vakıfbank yüzde 0,90 faiz oranları ile şartları sağlayarak gelip başvuru yapan vatandaşlara 90 bin TL tutarlarına kadar kredi imkânları sunuyorlar. Vatandaşlarımız tarafından uygun faizlerle alınacak olan kredi imkanları için kolay ödeme seçenekleri de vatandaşlarımıza sunulacaktır.

GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

  • Son aya ait onaylı maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı (imzalı) belge/maaş yazısı,
  • Müşterinin maaş yazısı getirmesi halinde; işyeri onaylı maaş yazılarını imzalayan kişi/ kişilerin imza sirküleri/ yetki belgeleri,
  • Müşterinin çalıştığı kurumun kendi emekli sandığına tabi olması nedeniyle SGK hizmet dökümü bulunmaması halinde; işyeri onaylı bordrolarını/ maaş yazılarını imzalayan kişi/ kişilerin imza sirküleri/ yetki belgeleri,
  • Maaşını bankamızdan alan Özel Sektör Çalışanı maaş bordrosu talep edilmemektedir.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Vatandaşlarımız en çok bu kredi kampanyasına nasıl başvuru yapacaklarını merak ediyorlar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurular için öncelikli şart gerekli belgeleri sağlamış olmalarıdır. Vatandaşlarımız başvuru yapmaya gerekli belgelerle birlikte ve kimlik belgeleri ile birlikte gelmeleri gerekmektedir. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurular birebir şubeye yapılabilmektedir. Gerekli evrakları alarak en yakın Vakıfbank şubesine gelen vatandaşlarımız başvurularını yapabilirler. Bunun yanında korona virüs sebebiyle de işlemlerin çoğunun sanal ortamlara aktarılması ile de birlikte vatandaşlarımız Vakıfbank Mobil Bankacılık aracılığı ile de bu kredi kampanyasına başvuru yapabilirler.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı