Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

17 Ekim 2020 Cumartesi 21:46:39

Akbank’tan Sıfır Faizli 50 Bin TL Kredi İmkânı! Bu Fırsatı Sakın Kaçırmayın

Milyonlarca vatandaşımız özellikle Korona virüs salgını sonrasında ekonomik sıkıntı yaşadı. Yüz binlerce kişi işsiz kaldı, benzer rakamda işletme kapatılmak zorunda bırakıldı ve buna rağmen ülkede ekonomik iyileşmeler kaydedildi. Özellikle Haziran ayından bu yana gelişen vakalarla beraber insan hayatının ne kadar önemsiz olduğu ve daha da önemsiz olabileceği çok açık bir şekilde görüldü. İnsanların hem ekonomik olarak hem de sağlık açısından çok zorlu günler geçirdiği bu önemli günlerde Akbank mucizevi bir kredi paketi başlattı. Başlatılan kredi paketi detayında verilen bilgiler ise gerçek manada ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın tüm en temel ihtiyaçlarının karşılanabileceği açık bir şekilde görülebiliyor. Özellikle son altı aylık dönem içerisinde işsiz kalmış olan tüm vatandaşlarımızın bu kredi paketinden yararlanabileceği, ödemeleri en az 6 ay daha erteleyebilecekleri ifade ediliyor

Milyonlarca vatandaşımız özellikle Korona virüs salgını sonrasında ekonomik sıkıntı yaşadı. Yüz binlerce kişi işsiz kaldı, benzer rakamda işletme kapatılmak zorunda bırakıldı ve buna rağmen ülkede ekonomik iyileşmeler kaydedildi. Özellikle Haziran ayından bu yana gelişen vakalarla beraber insan hayatının ne kadar önemsiz olduğu ve daha da önemsiz olabileceği çok açık bir şekilde görüldü. İnsanların hem ekonomik olarak hem de sağlık açısından çok zorlu günler geçirdiği bu önemli günlerde Akbank mucizevi bir kredi paketi başlattı. Başlatılan kredi paketi detayında verilen bilgiler ise gerçek manada ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın tüm en temel ihtiyaçlarının karşılanabileceği açık bir şekilde görülebiliyor. Özellikle son altı aylık dönem içerisinde işsiz kalmış olan tüm vatandaşlarımızın bu kredi paketinden yararlanabileceği, ödemeleri en az 6 ay daha erteleyebilecekleri ifade ediliyor. Bu kapsamda başvuruların dijital kanal yolu ile değil sadece fiziksel banka aracılığı ile yapılacağı belirtiliyor. Başvuru yapacak olan vatandaşlarımızın büyük bir bölümünün ihtiyaç sahibi olduğunun tespit edilmesi ve sadece Akbank müşterisi olduklarının tespitinin yapılması gerekiyor.

Başvuru yapacak olan vatandaşlarımızın öncelikli olarak Akbank’ın tüm belirlemiş olduğu başvuru evraklarını tamamlaması ve bu şekilde başvuru yapması gerekiyor. Sizin için yaptığımız araştırma neticesinde ulaştığımız verilere göre Akbank’a başvuru yaparken iletmeniz gereken 5 evrak var. Vatandaşlarımızın başvuru esnasında verilecek olan bu belgelerin en az 4’ünü başvuru esnasında tamamlamış ve ibraz etmiş olması gerekmektedir. Gelecek dönemde kredinin daha rahat bir şekilde kullanılabilmesi, onaylanması halinde ise pürüz çıkmaması açısından tüm evrakların kredi onaylanmasından önce teslim edilmesi gerektiği belirtilmiştir. Bu kapsamda tüm başvuru sahiplerinin gelecek dönemde ihtiyaç sahibi olduğunu açıklayabilmesi, TC vatandaşı olduğunu belirten belgeleri ibraz edebilmesi ve onaylanan krediyi sadece Akbank üzerinden kullanabilmesi gerekmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi paketi detaylarında ayrıca sadece asgari ücretli çalışanlar ve Korona virüs salgını öncesinde işsiz kalmış olanların başvuru yapması gerekmektedir. Aksi takdirde herhangi bir şekilde kredi kullanımı söz konusu olmayacaktır. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Akbank sıfır faizli ihtiyaç kredisini kullanabilmek için öncelikle şu 5 şartı tamamlamanız gerekiyor:

•    T.C. vatandaşı olmak
•    En az 6 aydır işsiz olmak ya da asgari ücretli çalışan olmak
•    Fakirlik testinden başarı ile geçmiş olmak
•    Daha önce kredi sicilinde sorun olmaması
•    Kişinin üzerine en az elektrik, su ya da doğal gaz aboneliği faturası

Bu beş şartı tamamlayan her bir Akbank’lı çok rahat bir şekilde Akbank’ın sağlamış olduğu sıfır faizli ihtiyaç kredisini kullanabilecekleri ifade ediliyor. Eğer başvuru yapan kişi aşağıdaki başvuru evraklarını sağlıklı bir şekilde ibraz etmiş olmazsa kredi başvurusu 20 gün içerisinde otomatik olarak silinecek. 

BAŞVURU EVRAKLARI NELERDİR?

Başvuru evrakları şu şekilde sıralanabilir:
•    T.C. Kimlik belgesi
•    Maaş bordrosu
•    Kişi çalışmıyor ise işsizlik belgesi
•    Fakirlik testi belgesi
•    Elektrik, doğal gaz ya da su faturası

Akbank’ın sağlamış olduğu sıfır faizli ihtiyaç kredisinin tüm detayları yukarıda yer aldığı gibidir. Başvuru yapacak olan tüm vatandaşlarımızın yukarıdaki beş şartı yerine getirdikten sonra aynı şekilde 5 başvuru evrakını da ibraz etmesi gerekmektedir. Akbank sıfır faizli ihtiyaç kredisi başvurusu sadece Akbank fiziksel şubelerinden yapılabilmektedir. Bu konuda vatandaşlarımızın tek tek uyarılması ve başvuru evraklarının belirtilmesi gerekebilir. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı