Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

25 Aralık 2020 Cuma 23:32:18

Anında Hesapta.. Halkbank 50 Bin TL Hızlı Krediyi 36 Ay Vadeyle Veriyor! Krediye Başvurmak Çok Kolay

Kamu bankalarından olan Halkbank, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara, hızlı ve kolay kredi olanakları hazırlıyor. Salgın döneminde acil nakit ihtiyaçlarının artmasına yönelik olarak sunulan krediler de çok hızlı sonuçlandırılarak anında hesaba geçiriliyor.

Bu kapsamda Halkbak 50 Bin Tl Bireysel İhtiyaç Kredisi imkanı sunuyor. 36 Ay vadeye kadar uzatılabilen Bireysel İhtiyaç Kredisi, onaylandığında hemen hesaba yatırılıyor ve kullanıma başlanıyor. Halkbank Bireysel İhtiyaç Kredisinin faiz oranları nedir? Halkbank Hızlı Bireysel Kredi başvurusu nasıl yapılır? Krediyle ilgili tüm ayrıntılar haberimizde…

Halkbank Hızlı Bireysel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Salgın döneminde nakit konusunda yaşanan sıkıntılar, birçok vatandaşı kredilere yöneltti. Halkbank bu dönemde vatandaşlara müjdeli bir haber verdi. Halkbank’ ın resmi internet platformu üzerinde bulunan hızlı kredi başvurusu bölümünden yapılan başvurulara yanıt anında veriliyor. Yapılan inceleme sonucunda olumlu ya da olumsuz bilgi, SMS yöntemiyle başvuru sahibine iletiliyor. Halkbank Hızlı Kredi şartları neler? Halkbank Hızlı Kredi başvurusu nereden ve nasıl yapılıyor? Halkbank Hızlı Kredi ile İlgili Her şey haberimizde…

Halkbank Hızlı Kredi Başvurusu Nereye Yapılmalı?

Halkbank tüm bankacılık işlemlerinde olduğu gibi, kullanıcıların en kolay ve en hızlı şekilde işlemlerini yapabilmelerini hedefliyor. Salgın nedeniyle şubelerde verilen hizmetlerin online ve mobil şubelere yönlendirilmesi oranı da artmış durumda. Halkbank Hızlı Kredi başvurularını, bankanın resmi web sitesi üzerinden, mobil şubeden, bankanın sesli yanıt sistemi olan Dialog aracılığıyla, SMS yöntemiyle ya da doğrudan banka şubeleri kanallarıyla yapabilirsiniz. Banka da hesabı bulunmayan kişilerde, halkbank.com.tr üzerinden başvurularını yapabilirler.

SMS aracılığıyla yapılan başvurularda, hızlı şekilde yanıt alabilmek için aralarında boşluk bırakarak şunları yazmak gerekiyor; “ KREDI, Kimlik numarası, Gelir miktarı, Talep edilen kredi miktarı”. Bu mesajı 3452’ ye göndererek kredi başvurunuzu yapmış oluyorsunuz.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Sonuçlanıyor?

Özellikle Salgın döneminde, vatandaşların nakit ihtiyaçlarına en süratli yanıtı vermeye odaklanmış olan Halkbank, kredi başvurularının sonuçları aynı gün içerisinde sonuçlandırılıyor. Yapılan başvuruların incelenmesi ve onaylanması sürecinde, çeşitli belge ve evrak talep edilmesi de mümkün olabilir. Bu tür durumlarda başvuru sahibinin iletişim bilgileri aracılığıyla iletişim kuruluyor. Kredinin onaylanması halinde, Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ya da mobil şube aracılığıyla, bankaya gitmenize gerek kalmadan, 7 gün ve 24 saat boyunca kredinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Halkbank Hızlı Kredi ile İlgili Çeşitli Bilgiler

Bireysel kredi için talep edilen tutarın en az 1.000 TL ve en fazla 50 Bin TL olması gerekiyor.

Yapılan tüm başvuruların yanıtı, aynı gün içinde incelenerek başvuru sahibine SMS ile gönderiliyor. Bununla birlikte başvuru sahipleri istedikleri zaman Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve mobil şube aracılığıyla, başvurularının durumlarını anlık olarak takip edebiliyorlar.

Otomatik ödeme talimatını, Kredi Kullanımı sırasında oluşturursanız, kredi geri ödemelerinizin aylık taksitleri vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenebiliyor.

Kredi Kullanımı esnasında Hayat Sigortası yaptırma olanağınızda bulunuyor.

İstendiğinde kredi ödemelerini ara ödeme veya erken ödeme şeklinde İnternet şubeleri veya doğrudan şubelere başvurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı