Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

4 Aralık 2020 Cuma 23:31:31

Bankalardan yılbaşı kredisi başladı! Yeni yıl kredisi olarak 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor! Şimdi Al 2021’de Öde!

Bankalardan yılbaşı kredisi başladı. Yeni yıl kredisi olarak 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Yılbaşı kredisi başvurusu nasıl yapılır, yeni yıl kredisi nasıl alınır, sizlere bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

2020 yılının son ayı olan Aralık ayına girmeniz ile birlikte bankalar yeni yıl kredi kampanyalarına başlamıştır. Yılbaşı kredisi olarak verilecek bu krediler, pandemi sebebiyle daha düşük faizler ile verilmektedir.

Yılbaşı kredisi başvurusu yaptığınız zaman 3 ay ve 6 ay ertelemeli kredi seçeneklerinde seçebiliyorsunuz. Krediler bankasına göre ve sizin gelir durumunuza göre 100.000 TL’ye kadar verilmektedir.

Aldığınız krediler de en fazla 36 ay vade yapacaksınız. İhtiyaç Kredisi olarak verilecek bu krediler de başvuru yaptıktan sonra hemen sonucu öğrenebilir. Onaylanan kredinizi de aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Üstelik bazı bankalar bu kredileri sizlere şubelere gitmeden de verecektir. Şimdi sizlere bu bankaların hangileri olduğu ve kredi başvuru şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Garanti BBVA yılbaşı kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti BBVA üzerinden yeni yıl kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerine veya internet sitesine giriş yapması gerekiyor. Banka şubesinden işlem yapacaksınız sadece kimliğinizi götürmeniz yeterlidir. En az 3 aylık sigortanız varsa ve kredi notunuz 1200 üzerinde ise yılbaşı kredisi olarak 3 ay ertelemeli 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA ayrıca internet bankacılığı üzerinden de kendi bankası’nda hesabı olan müşterilere kredi imkanı sağlıyor. Bu krediler de hem kış kredisi, hem de yeni yıl kredisi olarak aynı faiz oranları ile birlikte müşterilerine sunulmaktadır.

QNB Finansbank yeni yıl kredisi başladı 50.000 TL veriliyor

QNB Finansbank üzerinden 50.000 TL’ye kadar internet üzerinden ve SMS ile yeni yıl kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer banka şubesine gitmek istiyorsanız 100.000 TL’ye kadar kredi kullanmanız mümkündür. 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler banka şubelerine gittiklerinde kimlik ve gelir belgelerini vermeleri yeterlidir.

Başvuru sonucu, şube değerlendirmesinde kalacak ve onaylanan kredi hemen kullanacaktır. QNB Finansbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, sadece 50.000 TL’ye kadar işlem yapabilirsiniz.

Eğer bu tutarda kredi ihtiyacınız varsa kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür. Onaylanan krediyi de en yakın QNB Finansbank şubesinden istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası yeni yıl kredisi 100.000 TL

Kamu Bankası olarak işlem yapan Ziraat Bankası, yeni yıl kredisi 100.000 TL’ye sadece kendi bankasından maaş alan müşterilere vermektedir. Eğer bu bankadan emekli veya çalışma maaşı alıyorsanız, size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek 100.000 TL için başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca bankanın internet bankacılığını kullanarak da kredi başvurusu yapmanız mümkündür. İnternet bankacılığı üzerinden 100 bin TL’ye kadar kredi alamazsınız. Daha düşük limitlerde banka sizleri onay verir. Aldığınız tüm krediler de düşük faizli olarak 3 ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vadeli olarak işlem yapacaksınız. Yeni yıl kredileri Aralık sonuna kadar geçerlidir.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı