Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

25 Aralık 2020 Cuma 21:18:00

Bankalardan Yılbaşında Vatandaşa Sevindiren Haber! Yılbaşında Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Çekme Fırsatı

Salgın sürecinde ekonomik zorluk yaşayan vatandaşa, 10 bankada müjde geldi. Yılbaşı yaklaşırken, evinde de olsa biraz nefes almak isteyen vatandaşa yılbaşına özel bankalardan düşük faizli ihtiyaç kredisi müjdesi geldi. 2021’e girerken rahat bir nefes almak isteyen vatandaşlar bankalardan ertelemeli ve düşük faizli kredi çekebilecek. 3 ay ertelemeli, düşük faizli kredi sunan bankalar haberimizin detayında.

Korona virüs salgınıyla birlikte vatandaş nakit para konusunda çok fazla sıkıntı yaşamaya başladı. Her ne kadar bankaların korona virüs ihtiyaç kredisi fırsatları ve devlet destekleri sağlanmış olsa da sürecin uzaması ve her geçen gün vakaların artması, ekonomik olarak vatandaşı dar boğaza sokuyor. Vatandaşın nakit ihtiyacını karşılamak üzere bankalardan önemli bir adım geldi. Bankalar yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyaları ile vatandaşa yeni yıla girerken büyük bir destek sağlıyor.

10 Bankadan 3 Ay Ödemesiz Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Pandemi süreciyle birlikte zorlu bir yılı geride bırakmaya hazırlanan vatandaşlara, rahat bir nefes aldıracak haber bankalardan gelmeye başladı. Yeni yıl yaklaşırken, Türkiye’deki bankalardan tek tek yeni 3 ay ödemesiz yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyaları açıklanmaya başlandı. Yeni yıl ihtiyaç kredisi kampanyası açıklayan bankaların sayısı ise şu ana kadar 10’a ulaştı. İşte o bankalar ve kampanyalarına göre açıkladıkları düşük kredi faiz oranları!

Vakıfbank’tan 3 Ay Ödemesiz Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kamu bankası olarak korona virüs sürecinde vatandaşa en fazla destek olan bankaların başında Vakıfbank geliyor. Vakıfbank, mart ayında başlayan pandemi sürecinden bu yana vatandaşa düşük faizli kredi konusunda en fazla hizmet veren banka oldu. Özellikle çok uygun Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile vatandaşın nakit ihtiyacına ciddi bir destek sağlıyor.

Çok düşük faizli ve çok uygun geri ödeme koşulları ile ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyen Vakıfbank 3 ay ödemesiz yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası ile yine vatandaşın bu dönemdeki nakit ihtiyacına yanıt veriyor. Vakıfbank tarafından açıklanan yeni kampanya ile birlikte vatandaşlar 125 bin TL’ye kadar çok düşük faizli ihtiyaç kredisi çekebiliyor. Üstelik bu kredi kampanyasında 3 ay geri ödemede bulunmuyor.

Alternatif Bank Yüzde 1.55 Faizli Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Çok düşük faizli ve uygun ödeme koşullu kredi kampanyalarıyla son dönemlerde vatandaşın en çok tercih ettiği bankalardan birisi olan Alternatif Bank, yeni yılda da vatandaşın yanında bulunuyor. Alternatif Bank yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaş nakit ihtiyacı için 1.55% oranında düşük faizli kredi çekebiliyor. Üstelik yılbaşı ihtiyaç kredisi 36 ay vadeli olarak 10 bin TL’ye kadar çekilebilmektedir.

Bankaların Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyaları Faiz Oranları

Yılbaşı yaklaşırken, bankalar her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıldaki nakit ihtiyaçları için düşük faizli kredi kampanyaları hazırlıyor. Bankalardan yapılan açıklamalar ile vatandaşların faydalanabilecekleri düşük faizli yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyalarının faiz oranları da belli oldu.

  • TEB yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı 1.35% olarak açıklandı.
  • QNB Finansbank yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı 1.35% olarak açıklandı.
  • Garanti Bankası yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı 1.49% olarak açıklandı.
  • İş Bankası yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı 1.50% olarak açıklandı.
  • Yapı Kredisi Bankası yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı 1.74% olarak açıklandı.
  • Akbank yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı 2.00% olarak açıklandı.

En düşük yılbaşı ihtiyaç kredisi faiz oranı 1.35% oranı ile QNB Finansbank ve TEB tarafından açıklandı. En yüksek faiz oranı ise Akbank’ta 2.00% oranı ile açıklandı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı