Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

15 Ekim 2020 Perşembe 17:08:35

Düşük kredi notuna 50.000 TL kredi dönemi başladı

Düşük kredi notuna 50.000 TL kredi dönemi başladı. Sizlerde bankalardan kredi notunuz yüzünden onay alamıyorsanız, 50.000 TL kredi için başvuru yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Düşük kredi notu olan kişilere, 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sunulacaktır. Başvuru aşamaları hakkında ve bankalar hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Düşük kredi notuna 50.000 TL kredi dönemi başladı. Sizlerde bankalardan kredi notunuz yüzünden onay alamıyorsanız, 50.000 TL kredi için başvuru yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Düşük kredi notu olan kişilere, 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sunulacaktır. Başvuru aşamaları hakkında ve bankalar hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler, başvuru yaptıklarında tc kimlik numaralarını bankaya vereceklerdir. Bu süreçte bankalar kişilere, kimlik numaralarından sorgulama yaparlar ve bu sorgulama sonrasında kredi onayı alırlar. Düşük kredi notu olan kişilerde, bankalardan kredi almak için başvuru yaptıklarında genel olarak olumsuz sonuç alacaklardır. Kredi başvurusu yapan kişiler, bazı bankalardan bu sistemi kırarak kredi kullanabilirler. Banka sicilinizin temiz olması durumunda, banka kredi notunuz düşükse 50.000 TL kredi alacağınız bankalar aşağıdadır. Bu bankaların şartlarına uygunsanız kredi onayı alabilirsiniz.

Aktifbank Düşük Kredi Notuna 50.000 TL Başvuru

Aktifbank, düşük kredi notuna göre 50.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar bu bankadan SMS ile veya internet üzerinden işlem yaparak kredi kullanacaklardır. Kredi başvurusu için, Kredi TC KİMLİK numaranızı yazarak 3050’ye mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda, banka size hemen sonuç verecektir. Kredi başvurusu yapan kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte bu kredileri alabileceklerdir. 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli krediyi banka personeline söylemeniz yeterlidir. Kredi onayı alanlar, adreslerinde bu krediyi kullanacaklardır.

Halkbank 50.000 TL Kredi Başvurusu

Halkbank üzerinden de 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubelerine giderek emekli olan veya çalışan kişiler, kredi notu düşük olsa da bu bankadan kredi başvurusu yapabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hemen sonuç verecektir.  Şubelerden yapacağınız bu kredi başvurusunda banka 50.000 TL kredi kullandırırken, ilk taksit ödemelerinizi 3 ay ertelemeli olarak da yapabileceksiniz. Halkbank emekli olanların, emekli maaşlarını bu bankadan almasını isteyecek. Çalışanlarında 6 ay sigortasının düzenli olarak yatmasını isteyecektir.

Kamu bankası olan Halkbank üzerinden diğer bankalara nazaran daha uygun faizlerle kredi kullanabileceksiniz. Halkbank, kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere aynı gün içinde sonuç verecektir. Halkbank, kredisi gibi ayrıca Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden de kamu bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank İpotekli 50.000 TL Kredi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden 50.000 TL kredi başvurusu yapacak olan kredi notu düşük olan kişiler, ipotekli olarak kredi imkanından faydalanacaklardır. Kredi başvurusu yaptığınızda, banka sizden taşınmaz bir ipotek isteyecektir. Bu şekilde kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi anında kullanabilirsiniz. Banka 36 ay vadeye kadar sizlere kredi sunacaktır. 50.000 TL kredi almak için banka şartlarından icralık olmamanız yeterlidir. Vereceğiniz ipoteğin de ekspertiz değerinin %50’sine kadar onay alacak ve bu şekilde kredi kullanacaksınız.

Fibabanka Kredi Notu Düşüklere Kefil ile Kredi Veriyor

Fibabanka, kredi notu düşük olan kişilere 50.000 TL ihtiyaç kredisi vermektedir. Başvuru için en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Başvuru yapacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte bu bankadan kredi kullanacaklardır. Kredi notu düşük olan kişiler, bankaya bir kefil vermesi gerekiyor. Kefil olacak kişinin en az 3 ay sigortası olması veya emekli olması şarttır. Ayrıca kefil olan kişinin de kredi notunun 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir. Bu şartlara uygun olmanız durumunda banka sizlere kredi vermektedir. Başvuru sadece banka şubelerinden yapılıyor. Başka kredi başvurusu yöntemi bulunmamaktadır. Bu kredilerde 3 ay ertelemeli almak istiyorsanız, bankaya kredi başvuru yaptığınızda söylemeniz yeterlidir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı