Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

5 Aralık 2020 Cumartesi 23:48:50

Emeklilere 2021 kredi kampanyası başladı! Emekli olan kişilere yeni kampanyalarını duyuruldu

Emeklilere 2021 kredi kampanyası başladı. Emekli olan kişilere kredi veren bankalar, yeni kampanyalarını duyurdu. 200 bin TL’ye kadar emekli kredisi nasıl alınır? Sizlere yazımızda bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Emekli olan kişiler bankalardan daha uygun faiz ile kredi alırlar. Eğer sizler de emekli iseniz ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarınızda son dakika kampanyası yapan bankalardan kredinizi kullanabilirsiniz. Bu bankalar belirli şartlara göre sizlere kredi verecektir. Özellikle emekli olan kişilerden emekli maaşlarını taşımaları durumunda ve tüm borçlarını kapatmaları durumunda kredi onayı verilmektedir.

Ayrıca emekli maaşınızı taşıdığınız zaman, banka kredi notunu düşük olsa bile sizlere ihtiyaç kredisi vermektedir. Emekli maaşlarınıza göre alacağınız kredilerde 50.000 TL, 100 bin TL, 150 bin TL ve 200 bin TL gibi birçok kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Şimdi sizlere bu kredileri nasıl alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Burgan Bank emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Burgan Bank üzerinden emekli kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, 200 bin TL’ye kadar emekli maaşınızı taşımanız durumunda ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Banka özellikle maaşını taşıyan emeklilere kredi veriyor. Eğer maaş taşıması yapmak istemiyorsanız da kredi notunuz yüksek olması durumunda bankadan kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Size en yakın Burgan Bank şubesine giderek tüm banka borçlarınızı kapatmanızı da taahhüt ederek kredinizi 36 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

100.000 TL’ye kadar emekli kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, Garanti Bankası şubelerine giderek maaş taşımanızı taahhüt ederek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi kullanacak olan kişi maaş taşıma sonrasında banka diğer banka borçları da kapatarak sizlere 36 ay vadeye kadar kredi verecektir. 100.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin kredi notunuza gören eve faiz oranı uygular. Eğer bu bankadan emekli maaşı alıyorsanız 100.000 TL kredi başvurusu için online olarak internet bankacılığında kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyası

2021 yılında emeklilere en çok kredi yapacak bankalardan birisi Ziraat Bankası olacağı bellidir. Bu banka tamamen emekli kredisi olarak ilk başvuru yapacağınız bankaların başında geliyor.

Sizlerde eğer emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız kredi notunuz düşük olsa bile 100 bin TL ve 200 bin TL arasında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yapan müşterilere 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde 6 ay erteleme imkanı verecektir.

Ziraat Bankası şubelerinden maaş almıyorsunuz maaşınızı taşıma yaparak kredinizi kullanabilirsiniz. Bu banka kamu Bankası olmasından dolayı diğer bankalara nazaran daha düşük faizler de emeklilere kredi veriyor. Diğer kamu bankalarından olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de aynı şartlara uygun olarak maaş taşıma karşılığında ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Emekliler ayrıca bankaya maaş taşıması yaptıktan sonra emekli promosyon desteğinden de faydalanacaktır. 1500 TL’ye kadar maaşınıza göre emekli promosyonu alabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı