Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

15 Kasım 2020 Pazar 23:50:28

Emeklilere anında faizsiz kredi dönemi başladı! Emeklilere 100000 TL’ye kadar faizsiz kredi veriliyor

Emeklilere anında faizsiz kredi dönemi başladı. Emekliye faizsiz kredi veren bankalar hangileridir? Emekliye faizsiz kredi başvurusu için şartları nelerdir? Sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Emekli olan müşteriler kredi başvurusu yapmak istiyorlarsa, bankalardan faizsiz işlem yapabilecekleri kampanyalar başlamıştır. Sizlerde Eğer faizsiz helal kredi almak istiyorsanız ülkemizdeki katılım bankalarından bu işlemleri yapabilirsiniz. Üstelik kamu katılım bankalarından olan Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası uygun kar payı oranları ile birlikte müşterilere Kredi imkanı sunmaktadır. Alacağınız krediler ihtiyaç kredisi konut kredisi ve Taşıt Kredisi olarak bilinmektedir. Tüm bu kredi kampanyaları faizsiz olarak müşterilere sunulmaktadır. 100.000 TL’ye kadar alabileceğiniz faizsiz kredilerin başvuru yapacağınız bankalar aşağıda sizlere verilmiştir.

Ziraat Katılım Bankası emekliye faizsiz kredi veriyor mu?

Dinimize göre faizin haram olduğunu düşünürsek katılım bankaları bu işlemlere göz önünde bulundurup müşterilere İslami usullere göre kredi imkanı sağlamaktadır. Ziraat Katılım Bankası kamu Katılım Bankası olarak hizmet vermektedir. Sizler de bu banka üzerinden 100.000 TL ye kadar emekli kredisi alabilir ve bu krediyi isterseniz borç kapatma için de kullanabilirsiniz.

Bu bankadan alacağınız tüm kredilerde faiz uygulanmaz. Faiz yerine banka kar payı uygulayacaktır. Uygun kar payı oranları ile birlikte 36 ay vadeye kadar bu bankadan kredi kullanmanız mümkündür. Emekli olan kişilerin emekli kredisi alabilmesi için Ziraat katılım Bankası’na emekli maaşlarını taşıması gerekiyor. 100.000 TL üzerinde kredi almak istiyorsanız Bankaya bir ipotek vererek ipotekli emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası emekliye faizsiz kredi kampanyası

Ziraat Katılım Bankası gibi Vakıf Katılım Bankası da kamu bankaları içerisinde gösterilmektedir. Vakıf Katılım Bankası üzerinden 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi aldığınızda banka sizlere faizsiz bankacılık hizmetlerinden faydalandıracaktır. 100.000 TL vakıf katılım faizsiz kredi başvurusu yapmak için size en yakın banka şubesine kimliğinizle gitmeniz gerekiyor. Emekli olan vatandaşlar kimlikleri ile beraber gittiklerinde kredi onayı alırsa bu bankaya maaş taşıması yapması gerekmektedir. Vakıf katılım Bankası’na maaş taşıması yaptıktan sonra banka sizlere promosyon hizmeti de verecektir. 1500 TL’ye kadar maaşınıza göre emekli promosyonu alabiliyorsunuz.

Kuveyt Türk emekliye faizsiz kredi kampanyası

Özel katılım bankalar arasında gösterilen Kuveyt Türk Katılım Bankası da ihtiyaç kredisi almak isteyen emeklilere 150 bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır. Emekli maaşınızı Kuveyt Türk Katılım Bankası şubelerine taşırsanız banka şubelerinden yapacağınız Kredi başvurularında Kredi notuna bakmadan Onay alabileceksiniz. 150.000 TL 36 ay vadeye kadar verilen bu krediler 3 ay erteleme veya 6 ay ertelemeli kredi seçenekleri ile de sizlere verilmektedir. Kuveyt Türk Katılım Bankası emekli olan müşterilere faizsiz ihtiyaç kredisini bu şekilde veriyor. Ayrıca bankanın konut kredisi ve taşıt kredisi gibi kredilerinde faiz oranı uygulamadan işlem yapmaktadır. Emekliye helal kredi almak istiyorsanız Kuveyt Türk üzerinden uygun kar payı oranları ile birlikte faizsiz haram olmayan krediyi kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı