Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

22 Ekim 2020 Perşembe 15:51:49

Emeklilere Vakıfbank’tan En Anlamlı Kredi Paketi Armağanı! Bu Kredi Paketini Kaçırmayın

Bankalar kredi kampanyalarına devam ediyorlar. Bankalar emekli vatandaşlarımız için kredi kampanyaları başlattılar. Bankalar emekli vatandaşlara faiz indirimi uyguluyorlar! Emekli vatandaşlarımızın gelen banka faiz oranları ile yüzleri gülecek! Emekli vatandaşlarımızın gözü kulağı bankalar tarafından gelecek olan haberde idi. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları için vatandaşlarımız pe çok soruyu merak ediyorlar. Vatandaşlarımızın aklında kredi ayrıntıları ile ilgili sorular var.

Bankalar kredi kampanyalarına devam ediyorlar. Bankalar emekli vatandaşlarımız için kredi kampanyaları başlattılar. Bankalar emekli vatandaşlara faiz indirimi uyguluyorlar! Emekli vatandaşlarımızın gelen banka faiz oranları ile yüzleri gülecek! Emekli vatandaşlarımızın gözü kulağı bankalar tarafından gelecek olan haberde idi. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları için vatandaşlarımız pe çok soruyu merak ediyorlar. Vatandaşlarımızın aklında kredi ayrıntıları ile ilgili sorular var. Emekli vatandaşlarımızın en çok merak ettikleri sorular arasında hangi banka en avantajlı emekli kredisini veriyor? Bankaların emekli kredi fırsatlarından yararlanmak için vatandaşlarımızın hangi koşulları sağlaması gerekmektedir? Gibi sorular yer almaktadır. Emekli vatandaşlarımız bu soruların cevaplarını oldukça merak ediyorlar. Vatandaşlarımız tarafında araştırmalar devam ederken merak eden vatandaşlarımız için detaylara haber kaynağımızda yer verdik.

Vatandaşlarımız en çok korona virüsün yarattığı ekonomik sıkıntılardan etkilendiler. Özellikle emekli vatandaşlarımız hem ekonomik hem de virüsün sosyal etkilerinden etkilenmişlerdir. Bununla birlikte emekli vatandaşlarımız zor zamanlar geçirmektedir. Her daim vatandaşlarımızın yanında olan banaklarımız emekli vatandaşlarımız için de ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları ile vatandaşlarımız bir nebze olsun rahatlayacaklardır. Zaten emekli maaşının azlığından ve pahalılıktan şikâyet eden emekli vatandaşlarımız korona virüsün de gelmesiyle birlikte iyice pahalılaşan ekonomi ile baş etmekte iyice zorlanmışlardır. Özellikle tek maaşla geçinmeye çalışan ve bakmakla yükümlü olduğu kişi sayısı fazla olan vatandaşlarımız için kredi çekmek şart olmuştur.

Kredi faiz oranlarında güncel durum!

Vatandaşlarımız tarafından kredi faiz oranlarındaki güncel durum oldukça merak ediliyor. Vatandaşlarımız kredi faiz oranlarından yararlanmak için banka kredi faiz oranlarının açıklanmasını bekliyorlar. Vatandaşlarımız geçtiğimiz günlerde yaşanan kredi faiz oranlarından oldukça yararlandılar. Vatandaşlarımız için hem en düşük kredi faiz oranları uygulandı. Bununla da birlikte vatandaşlarımız da bu kredilerden ve bu kredilerle birlikte gelen uzun vadede kolay ödeme seçeneklerinden yararlandılar. Pek çok vatandaşımız tarafından bu kredi faiz oranları yararlı olurken pek çok vatandaşımız da bu fırsatları kaçırdı. Bu fırsatları kaçıran vatandaşlarımız için de güncel kredi faiz oranları oldukça merak ediliyor.

Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları için vatandaşlarımız kredi faiz oranlarını merak ediyorlar. Özellikle geçtiğimiz günlerde yaşanan kredi faiz oranlarının en düşük seviyelerinden yararlanamayan vatandaşlarımız her yerden yeni kredi kampanyalarını araştırıyorlar. Vatandaşlarımız bu kredi kampanyalarından faydalanmak ve bu fırsatları da kaçırmak istemiyorlar. Merak eden vatandaşlarımızın kredi faiz oranları ile ilgili araştırmaları devam ederken biz de sizler için haberimizde detaylara yer verdik.

vakıfbanktan emekli müşterilerine kredi!

Vatandaşlarımız kredi faiz oralarının artması ile birlikte gelecek olan kredi kampanyalarını beklerken Vakıfbank emekli müşterileri için kredi fırsatını sunuyor. Vakıfbank emekli kredisi faiz oranları açıklandı! Vakıfbank emekli vatandaşlarımız için 80.000 TL tutarındaki kredi %1,09 faizle kredi veriyor.

  • 12 ayda ödenmek isterse; aylık ödenmesi gereken tutar 7.301,54 TL’dir. Yıllık maliyet oranı % 19,7377 olarak hesaplanır.
  • 24 ayda ödenmek isterse; aylık ödenmesi gereken tutar 3.960,61 TL’dir. Yıllık maliyet oranı % 19,1837 olarak hesaplanır.
  • 36 ayda ödenmek isterse; aylık ödenmesi gereken tutar 2.800,57 TL’dir. Yıllık maliyet oranı % 17,3087 olarak hesaplanır.
  • 48 ayda ödenmek isterse; aylık ödenmesi gereken tutar 2.254,79 TL’dir. Yıllık maliyet oranı % 17,2120 olarak hesaplanır.
  • 60 ayda ödenmek isterse; aylık ödenmesi gereken tutar 1.932,55 TL’dir. Yıllık maliyet oranı % 17,1537 olarak hesaplanır.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı