Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

26 Aralık 2020 Cumartesi 18:40:06

Evini Şimdi Al, Ödemeye Haziran’da Sonra Başla ! İş Bankası 6 Ay Ödeme Ertelemeli Konut Kredisi

İş Bankası ev sahibi olmak isteyen vatandaşların sesinin duydu. İş Bankası ev sahibi olmak isteyenlere 6 ay ödeme ertelemeli konut kredisi fırsatı sunuyor. İş Bankası konut kredisi kampanyasını kaçırmayın. Şimdi al, 6 ay sonra öde kredi detayları…

Yaşanan pandemi ile birlikte her şeye zam geldi. Gerek gıda, giyim gerek konut, taşıt derken her şey ateş pahası oldu. Vatandaşlar artan fiyatlar ve gelen zamlar sonucunda maddi açıdan oldukça zorlanmaya başladı. Hal böyle olurken kira fiyatları aldı başını gitti. Vatandaş bu durum karşısında, her ay kendisinin olmayan eve binlerce lira ödemektense ev alıp, kredi ödemeyi tercih etmeye başladı. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, soluğu bankalar da aldı. Ev kirasından bile daha ucuz olan konut kredisi taksitlerini gören vatandaşlar çok mutlu oldu. Bankalar, vatandaşa ev sahibi olması konusunda yardımcı olmak için çeşitli kredi paketleri, kampanyaları ve ödeme kolaylıkları sağlıyor. İş Bankası, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara müjdeli bir kredi kampanyası haberi verdi. İş Bankası konut kredisi detayları neler ?

Özel bankalar aarsında yer alan ve devlet bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tan sonra en çok talep gören bankalardan biri olan İş Bankası, ev sahibi olmak isteyen müşterisini mutlu edecek bir haber paylaştı. İş Bankası, ev sahibi olmak isteyen ve bunun için konut kredisi çekmek isteyen vatandaşlara avantajlı ve ödeme kolaylığı olan bir kredi paketi sundu. İş Bankası’nın konut kredisinin en ilgi çeken ve vatandaşa iyi gelecek yanı ise, krediyi şimdi çekiyorsunuz ödemeye 6 ay sonra başlıyorsunuz. Bu durumda şimdi kredi ile ev sahibi olurken, çektiğiniz kredinin geri ödemesine Haziran 2021’de başlıyorsunuz. İş Bankası’nın sunduğu ödeme ertelemeli konut kredisi ile herkes ev sahibi olabilecek ! İş Bankası ödeme ertelemeli konut kredisine nasıl başvurulur ? İş Bankası konut kredisi faiz oranı nedir ?

İş Bankası, ev sahibi olmak isteyip erteleme ödemeli kredi araştıranlara güzel bir kredi haberi verdi. Ertelemeli konut kredisi çekmek isteyen kişilere İş Bankası tam 6 ay ödemesiz dönemli konut kredisi desteği sağlayacağını açıkladı. İş Bankası 6 ay ödemesiz dönemli konut kredisi kampanyası kapsamında evini şimdi hemen alarak oturmaya başlayan vatandaşlar, kredilerinin ilk taksit ödemesini ise 2021 yılının Haziran ayında başlayacaklar. Bu sayede ödemelere şu an hazır olmayan ancak ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, beğendikleri ve istedikleri evleri kaçırmadan alabilecekler.

İş Bankası erteleme ödemeli konut kredisinin faiz oranı da oldukça düşük tutuldu. İş Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.40 olarak belirlendi. Ancak faiz konusunda iki seçenek sunuldu. İş Bankası konut kredisi çekerken iki farklı sigorta seçimi şansınız var. Bunlardan birisi İş Bankası sigortalı konut kredisiyken, diğeri sigorta çeşidi ise hayat sigortasız kredi çekimidir. İş Bankası sigortalı konut kredisi ile konut kredisi çekerseniz, İş Bankası konut kredisi faiz oranınız yüzde 1.40 olacaktır. Ancak hayat sigortasız kredi çekmek isterseniz ise, İş Bankası konut kredisi faiz oranınız yüzde 1.45 olacaktır.

İş Bankası konut kredisi başvuru nasıl yapılır ? İş Bankası ödeme ertelemeli konut kredisi nasıl alınır ?

İş Bankası konut kredisi başvurusunu yapmak çok kolay. İş Bankası ödeme ertelemeli konut kredisi başvurusu için, İş Bankası internet sitesi veya internet şubesi üzerinden yapılabilir. Ayrıca İş Bankası konut kredisi başvurusu için mobil şube ve cep şube uygulamaları üzerinden de yapılabilir. Son başvuru yöntemi ise İş Bankası şubelerine gittiğiniz zaman, kimlik belgesi ve satın alınmak istenen konutun tapusu ile de kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı