Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

3 Ocak 2021 Pazar 00:17:38

Garanti BBVA Bankası 75000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı

Garanti BBVA Bankası 75000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Garanti BBVA Bankası üzerinden 75 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti BBVA Bankası 75000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu şartları nelerdir? Sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

2021 yılı başladıktan sonra Garanti BBVA Bankası’nda kredi kampanyalarında yeni güncellemeler yapmaktadır. Faiz oranları ve yaptıkları kampanyalarda güncellemeler yapan bu banka 75000 TL ihtiyaç kredisini artık sadece kimlikle vermektedir. Garanti BBVA Bankası 75000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekiyor. Bu kredileri bireysel olan müşteriler 75 bin TL’ye kadar sadece kimlikle alabilecek. Bunun için banka kredi notunuz önemlidir. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşteriler kredilerine kullanabilmektedirler. Kredi notu düşük olan kişilerde ipotek vererek ancak bu bankadan kredi alabilir. Çalışan kişilerin en az 3 aylık sigortasının olması emekli olan kişilerin de emekli maaşlarını Garanti Bankası’na taşıması durumunda kredi kullanabilirler. Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası 75 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden 75 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Uygun faiz oranları ile birlikte banka sizlere 36 ay vadeye kadar kredi veriyor. İlk 3 ay taksit ödemesini ertelemeli olarak da yapabileceğiniz bu kredi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız, size en yakın Garanti BBVA Bankası şubesine giderek kimliğinizi verip ve başvuru formunu doldurup kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti BBVA Bankası 75 bin TL kredi başvurusu yaptığınız zaman 3 ay ertelemeli bu krediyi kullanmak istediğinizi başvuru esnasında söylemeniz gerekiyor. Kredi başvurusu aynı gün içerisinde şube onayı tarafından sizlere gösterilecek.

Kredi sonucu onaylanan kişilerde hemen aynı gün içinde gişelerden kredilerini kullanabileceklerdir. Garanti Bankası şubelerine gidecek zamanınız yoksa bankanın resmi internet sitesine girerek buradan da kredi başvurunuz yapabiliyorsunuz.

Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılacak Kredi başvurularında onay almanız durumunda en yakın şubeden onaylı kredinizi kullanabilir, banka hesabınız varsa da internet bankacılığına giderek şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet bankacılığı kredisi, Garanti BBVA Bankası mobil uygulaması üzerinden verilen bir kredi kampanyasıdır. Garanti online kredi olarak da geçen bu Kredi de masrafsız ve düşük faizli oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası emekli kredisi

75 bin TL kredi kullanmak isteyen müşteriler emekli ise bankanın bu kişilere özel olarak yaptığı kredi kampanyaları vardır. Öncelikle emekli olan kişiler daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilirler. Bunun için emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatabiliyorsunuz. Bu şekilde hızlı kredi onaylanır ve kredinizi de anında kullanırsınız. Kredi sonucu uygun olan kişilerde aynı gün içerisinde Garanti BBVA Bankası üzerinden kredilerini kullanıp maaş taşımasını gerçekleştirir. Garanti BBVA Bankası emeklilerine kredi verdikten sonra da ayrıca bankanın Bonus özellikli kredi kartını da verecektir..

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı