Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

31 Ekim 2020 Cumartesi 17:33:39

Gelir belgesiz 38000 TL kredi müjdesi!

Gelir belgesiz 38000 TL kredi veren bankalar hangileridir? Gelir belgesiz 38000 TL kredi almak için banka başvuru şartları nelerdir? Gelir belgesiz kredi nasıl alınır diye merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız bu yazımızda hangi bankalardan hızlı bir şekilde onay olacağınızı ve nasıl hangi şartlarda kredi kullanacağınızı sizlere bildireceğiz.

Gelir belgesiz 38000 TL kredi veren bankalar hangileridir? Gelir belgesiz 38000 TL kredi almak için banka başvuru şartları nelerdir? Gelir belgesiz kredi nasıl alınır diye merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız bu yazımızda hangi bankalardan hızlı bir şekilde onay olacağınızı ve nasıl hangi şartlarda kredi kullanacağınızı sizlere bildireceğiz.

Bankaların kredi başvurularında en çok gelir belgesiz kredi kampanyaları değerlendirilmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler eğer ihtiyaç kredileri kullanacaksa, bu kredileri gelir belgesiz olarak kullanabilecekleri bankalar vardır. Gelir belgesiz olarak krediler sadece kimliklerle veya internet bankacılığı olan müşterilerin sadece internet bankacılığı üzerinden işlem yapılarak sunulan bir kredi kampanyasıdır. Sizlerde Kredi başvurusunda bulunacaksınız banka politikalarına uygun olmanız durumunda hemen işlem yapabilir ve kredinizi aşağıdaki bankalardan gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz. Özellikle bu bankalardan sigortası olmayanlar veya yeni işe giriş yapanlar ev hanımı ve öğrenci olanlar kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. Emekli olan kişilerde eğer maaşlarını taşımak istemiyorsa, emekli maaşlarını uygun olarak bu kredileri gelir belgesiz kullanabilirler. Şimdi sizlere hangi bankalardan bu kredileri alabileceğiniz hakkında bilgiler verelim.

Denizbank 38.000 TL’ye gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden 38000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın SMS sistemini kullanabilirsiniz. 3280 numarasına mesaj atarak hemen ne kadar onay alacağınızı oturduğumuz yerden görebiliyorsunuz. Bunun için ihtiyaç kredisi başvurusu olarak DenizBank SMS kredi başvurusunu şu şekilde yapabilirsiniz. Mesaj kısmına girdikten sonra KREDİM yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 3280’e gönderin. Banka kredinizi değerlendirmeye alacak ve bu değerlendirme sonucunda krediniz ne kadar onay geldiği mesaj olarak size gönderilecektir. Kredi onayı aldıktan hemen sonra bu onaylanan krediyi gelir belgesiz olarak size en yakın Deniz Bankası şubesinden sadece kimliğimizde kullanabileceksiniz. Banka ayrıca internet bankacılığı olan kişileri Online olarak işlem yaptırmaktadır. İnternet bankacılığı ve deniz mobil kullanıyorsanız kredi başvurunuzu bu yöntemlerle yaparak onaylanan kredinizi hemen hesaba atabilirsiniz.

Akbank 38000 TL gelir belgesiz kredi nasıl alınır?

Akbank üzerinden 38000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka politikalarına uygun olmanız durumunda online işlem olan Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka sizlere değerlendirme sonucunu verecek ve onaylanan krediyi şubelere gitmeden anında hesabınıza atabileceksiniz. Akbank 38000 TL gelir belgesiz kredi ayrıca banka şubelerinden başvuru yaparak da yapılabiliyor. Bunun için size yakın olan Akbank şubesine gittikten sonra kimliğinizle gişelerden veya bireysel müşteri temsilcisinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 38.000 TL’ye kadar onay alırsanız banka sizden sadece kimliğiniz de bu krediyi kullanmanızı isteyecektir. Eğer banka gelir belgesi isterse bu durumda gelir belgesi vermeniz veya kefil isterse de bir kefil götürmeniz gerekecektir.

TEB Bankası 38000 TL gelir belgesiz kredi nasıl alınır?

İhtiyaç Kredisi olarak TEB Bankası üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle mesaj servisini kullanarak bu bankadan hemen ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Cep telefonunuzun Mesaj kısmına girip kimlik numaranızı 4466 numarasına göndererek hemen Kredi başvurusunu yapmanız mümkündür. Kredi sonucu uygun olan müşteriler bu onaylanan kredileri en yakın banka şubelerinden sadece kimlikleri ile kullanabilirler. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca internet bankacılığı kullanan müşteriler için de kolay bir şekilde yapılmaktadır. 38 bin TL kredi kullanmak isteyen müşteriler internet bankacılığına girerek şifre işlemleri ile birlikte bu kredilerine kullanmak için mobil uygulamaya girebilirler. Kredi başvurusu sonrasında onay alırsınız banka sistemi bu krediyi hemen verecektir. Kredi hesabınıza yatacak ve bu hesaptan olan paranızı ister EFT ile başka bir hesaba gönderebilir, isterseniz de TEB şubelerine giderek hepsini çekebilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı