Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

19 Kasım 2020 Perşembe 22:56:58

Son Güncelleme: 19/11/2020 22:55:55

Halkbank 6 Ay Ertelemeli kredi kampanyası başladı! 25000 Lira Kredi rekor kırıyor! Vatandaşlar Sosyal Mesafe Kuralını takmadı

Halkbank’tan yeni kredi duyurusu geldi. Halkbank 6 ay ertelemei 25 bin TL kredi kampanyası duyurdu. Berat Albayrak’ın kredi kampanyalarımızı teker teker açıklayacağız açıklaması sonrası ilk adım Halkbank’tan geldi. Özellikle 6 ay ertelemeli olması nedeniyle Halkbank kredi kampanyası rekor kırdı. Halkbank kampanyası sonrası vatandaşlar sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak bankada uzun kuyruklar oluşturdu. Halkbank 25 bin TL Kredi kampanyası detayları.

Kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız müjde! Halkbank ertelemeli kredi sizleri bekliyor. Her daim vatandaşlarının yanında olan Halkbank tam kredi faiz oranları yükselmeye başlamışken vatandaşlarımız için yeni bir ayrıcalık sunuyor. Halkbank müşterilerine işletme sahibi olan esnaf vatandaşlarımıza kredi veriyor. Kredi fırsatları için faiz oranlarını düşüren Halkbank bu zorlu korona virüs sürecinde de işletmelerin yanındadır. Vatandaşlarımız kredi fırsatı ile ilgili pek çok ayrıntıyı oldukça merak ediyorlar. Kredi ihtiyacı olan esnaf vatandaşlarımız tarafından Halkbank tarafından sunulacak olan kredi fırsatları için hangi şartları taşımamız gerekiyor? Kredi başvurusu için nereye ve nasıl başvuru yapabiliriz? Gibi pek çok soru merak edilirken bizde araştıran ve merak eden vatandaşlarımız için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız bu kredi imkânlarından kaçırmadan yararlanmak istiyor. Her kesimden insanlarımız korona virüsün getirdiği olumsuz etkilerden yararlanırlarken işletme sahibi olan esnaf vatandaşlarımız bu sıkıntılardan oldukça çok etkilenmiştir. Esnaflarımız piyasadaki talep değişmeleri nedeniyle de oldukça zor durumlara düştüler. Kendini ayakta tutamayacak işletmeler zorunu olarak işçi çıkarma yoluna gittiler. Bununla birlikte de hem işten çıkarılan vatandaşlarımız zor durumda kaldı hem de işsizliğin artması bütün piyasadaki dengeleri değiştirerek bununla birlikte pahalılığa yol açtı. Piyasadaki mal ve hizmetlerin değeri de arttı. Vatandaşlarımız kredi çekerek bu gidişata dur demek istiyorlar.

HALK BANKASI İŞLETME KREDİSİ ayrıntıları!

Korona virüsün getirdiği olumsuz etkilerden her kesimden vatandaşımız oldukça etkilenmiştir. Vatandaşlarımız içinden bazılarını da korona virüs daha çok etkilemiştir. Vatandaşlarımız arasından işletme sahibi olan vatandaşlarımız için de bu olumsuz etkiler daha çok katlanmıştır. Vatandaşlarımız korona virüsün getirdiği olumsuz etkilerden bir nebze olsun kurtulabilmek için kredi imkânlarından yararlanabilmek için sırada bekliyorlar. Vatandaşlarımız için en uygun kredi fırsatlarını sunan bankalarımız he ekonomik anlamda bütün vatandaşlarımız için çıkan sıkıntıları düzeltmek istiyorlar hem de bununla birlikte de esnaf vatandaşlarımızın da işletmelerinin ayakta kalmasını sağlıyorlar. Vatandaşlarımız için en uygun kredi fırsatı tam da kredi faz oranları yükselmeye başlamışken Halkbank tarafından geldi. İşletme sahibi olan vatandaşlarımız için Halkbank işletme kredisi veriyor.

Vatandaşlarımız için Halkbank kredi fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Halkbank esnaf kredisi ile vatandaşlarımız bir nebze olsun ekonomik anlamda hafiflemek istiyorlar. Halkbank müşterilerine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak şartı ile yüzde 0,38 faiz oranları ile 25 bin TL 6 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor. Vatandaşlarımız için hem düşük faiz oranları veren bankalarımız hem de korona virüsten dolayı hemen ödemeler başlamasın diye vatandaşlarımıza ertelemeli ödeme fırsatı sunuyor. Vatandaşlarımız bu kredi fırsatlarını ekonomik anlamda kendi durumlarını düzeltebilmek amacıyla kaçırmadan kullanmak istiyorlar.

DÜŞÜK FAİZ ORANINDAN ÇOK 6 AY ERTELEME REKOR KIRIYOR!

Zor zamanlar geçtiğimiz bu günlerde Halkbank, bu kredi kampanyası takdir topladı. Özellikle 6 Ay ertelemeli olması en büyük avantajlardan biri. Halkbank 25.000 TL yeni kredi kampanyası başvuruları devam ediyor. Ancak vatandaşların bilmediği internet üzerinden başvurular yapılabiliyor. Halkbank önünde büyük kuyruklar oluşturan vatandaşlara, şubeye gitmeden internet üzerinden de başvuru yapılabileceği aktarıldı.

HALKBANK ESNAF DESTEK KREDİSİne nasıl başvuru yapabilirim?

Vatandaşlarımız tarafından kredi fırsatlarından kaçırılmadan yararlanılmak isteniyor.  Kredi fırsatlarından yararlanabilmek için vatandaşlarımızın en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de başvurunun nasıl yapılacağıdır. Vatandaşlarımız en yakın Halkbank şubesine giderek kimlik kartları ile birlikte başvuru yapabilirler. Vatandaşlarımız bu kredi fırsatına başvuru yapmak için bankalara gitmek istemiyor. Korona virüs kapsamında da vatandaşlarımız kalabalık ortamlara da girmek istemiyorlar. Bunun için de vatandaşlarımız için bankalar bankaya gitmeden de başvuru yapılabilsin diye Halkbank mobil bankacılık üzerinden de başvurularını gerçekleştirebilecekler bunun için de vatandaşlarımız korona virüs önlemleri kapsamında kalabalık ortamlardan da kaçınmış olacaklar.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı