Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

22 Ekim 2020 Perşembe 21:56:46

Son Güncelleme: 22/10/2020 21:56:45

Halkbank’tan Tüm Vatandaşlara Müjde! Bütün Herkese Faizsiz 50 Bin Lira Kredi Verecek!

Halkbank'tan müjde! Halkbank son aldığı karara göre 0 Faizli Kredi verecek. Halkbank, 0 Faizli 50.000 TL kredi nasıl alınır? Merakla beklenen Halkbank 0 Faizli kredi duyurusu geldi. Sizler için Halkbank 0 Faizli kredi alma duyurusu yayınladık. İşte Halkbank'tan gelen o açıklama.

Halkbank’tan müjde! Halkbank son aldığı karara göre 0 Faizli Kredi verecek. Halkbank, 0 Faizli 50.000 TL kredi nasıl alınır? Merakla beklenen Halkbank 0 Faizli kredi duyurusu geldi. Sizler için Halkbank 0 Faizli kredi alma duyurusu yayınladık. İşte Halkbank’tan gelen o açıklama.

HALKBANK YENİ KREDİ KAMPANYASINI DUYURDU!

Halkbank, 2020 yılının bitmesine az bir süre kala milyonları ilgilendiren kredi paketleriyle dikkat çekiyor. Maddi açıdan mağdur olan kişilerin en çok yanında olan Halkbank, yeni kredi kampanyasını açıkladı. Halkbank, yıllarca bankacılık alanında sunduğu fırsatlarla en iyi banka konumunda. Devlet bankaları arasında sık sık yeni kampanyalar yapan Halkbank, yeni Kredi paketini açıkladı. Nakit ihtiyacı olan herkese 0 Faizli kredi verileceği açıklandı. İşte Halkbank yeni kredisi detayları;

Halkbank Müjdeyi Verdi! Herkese 0 Fiaz ile Tam 50 Bin TL Kredi Verilecek

HALKBANK 50.000 TL KREDİ KAMPANYASI!

Halkbank en son duyurduğu yeni Kredi paketinde Faizsiz 50 bin lira ihtiyaç kredisi verecek. Ekim ayının ortalarında başlayacak kampanya ile Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası dışında bambaşka bir destekle ülkemizin yanında. 4.5 Milyon kişinin maddi açıadan rahatlatacak kredi kampanyası desteği Berat Albayrak’tan da alıyor. En büyük ekonomik destek verilecek pakette binlerce yardım yapılacak. Şu anda 0.49 faiz oranıyla herkese 5000 Lira, 7500 Lira ve 10 Bin Lira kredi paketleri sunuluyor. Ancak 50000 TL ihtiyaç kredisi ön başvuruları için tarih verilecek.

Halkbank’tan Faizsiz 50 Bin Liralık Kredi Nasıl Alınıyor?

2 Yerden Başvuru yapılacak!

Halkbank’tan faizsiz kredi başvuruları için adres belli oldu. 50000 TL Faizsiz kredi Telefon bankacılığı ve Halkbank Diolog üzerinden yapılacak. İki başvurular alınmaya başlayınca yine aynı yerden ödemeler yapılacak. Kredi onayı alan kişileri Halkbank internet bankacılığı indirtilip dijital olarak sözleşmeler yapılacak.

Halkbank-kredi-al

6 Ay Ödemesiz 30 BİN TL KREDİ BAŞVURULARI SÜRÜYOR!

Halkbank 50000 TL Faizsiz kredi kampanyası öncesi 6 ay ödemesiz 30000 TL kredi kampanyası sürüyor. Mobilya, Beyaz eşya, Çeyiz, elektronik eşya ve ihtiyaç kredisi geçerli olan Sosyal Hayatı Destek kredisi halen devam ediyor.

Halkbank son faiz oranları!

Halkbank, Sosyal Hayatı Destek Kredi başvurularında 0.49 olan faiz oranları 0.55’e yükseltti. Mobilya, Beyaz Eşya, Elektronik, ev tekstili, küçük ev aletleri, çeyiz gibi ürünlerde mağazalardan almak isteyenlere kredi imkanını 0.82 olarak sağlayacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı