Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

10 Kasım 2020 Salı 23:22:44

Halkbank’tan Yıl Sonuna Güzel Bir Kampanya Müjdesi! Sıfıra Yakın Faiz Oranı ile Halkbank Rekor Kırıyor! Sadece Onda 60 Ay Vadeli!

Halkbank’tan dev müjde. Halkbank yıl Sonu kampanyasını duyurdu. Halkbank Yıl Sonuna Özel, Sıfıra Yakın faizle kredi veriyor. Hem esnafa hem vatandaşa Halkbank’tan nefes olacak bir kampanya başlatıldı. Halkbank 125 Bin TL ile 200 bin TL arasında dev kredi kampanyasını başlattı. Bir çok bankada geçerli olmayna 60 Ay Vadeli kredi vererek yeni bir paket hazırladı. Halkbank bu paketiyle kısa sürede rekor kırdı.

Halkbank tarafından yapılan son dakika gelişmeler ile beraber pek çok vatandaşımız için kredi fırsatları sunulmaya devam etmektedir. Halkbank tarafından yüzde 0,37 faiz oranları ile kredi olanağı sunulmasıyla beraber vatandaşlarımız için 60 aya varan vade imkanı sunulmaktadır. Kolay ödeme seçenekleri ile gündemimizde ki yerini alan kredi fırsatları özellikle Pandemi sürecinde bir hayli tercih edilmeye başlamasıyla beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. On binlerce vatandaşımız için sunulan olanaklar sayesinde kredi olanakları Pandemi sürecin vatandaşlarımızın rahat bir nefes alabilmesi amacıyla destek amaçlı sunulmaktadır. Üstelik Halkbank tarafından yüzde 0,37 faiz oranı ile sunulan bu kredi olanı ile milyonlarca vatandaşımız büyük olanakları değerlendirebilecektir.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımız için Halkbank büyük fırsatları beraberinde getirmesi ile düşük faizli kredi olanağını sunmaya başladı. Sıfıra yakın faiz oranları ile kredi fırsatı sunan Halkbank Kamu bankaları arasında bulunmasıyla beraber pek çok vatandaşımız tarafından tercih edilen en ideal bankalar arasında bulunmaktadır. Kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız tarafından Yüzde 0,37 faizli kredi nasıl alınır? Halkbank 0,37 faizli kredi başvuruları nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir? Gibi pek çok soru ile gündemimizde ki yerini almaktadır. On binlerce vatandaşımız bu olanakları değerlendirebilmek için hemen araştırmalara başlamış ve büyük olanakları gündemimize getirmiş bulunmaktadır.

HALKBANK 0,37 FAİZLİ KREDİ FIRSATINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Halkbank tarafından yapılan son dakika gelişmeler ile beraber Pandemi sürecinde esnaf vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla yüzde 0.37 faiz oranları ile kredi fırsatları sunulmaya başlamış bulunmaktadır. Milyonlarca vatandaşımız için sunulan bu fırsatlar dâhilinde pek çok vatandaşımız araştırmalarını yapmaya başlamış bulunmaktadır. 125 bin, 150 bin, 175 bin ve 200 bine varan kredi fırsatları Halkbank tarafından esnaflar için düşük faiz oranları ile sunulmaya devam etmesiyle beraber pek çok vatandaşımız bu fırsatlardan yararlanabilmek için son hızıyla araştırmalarını devam ettirmektedir.

Halkbank düşük faiz oranlı kredi olanağından yalnızca esnaf bireylerin yararlanabileceği açıklanması ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. On binlerce vatandaşımız için sunulan bu kredi fırsatları birbirinden farklı olanaklar ile gündemimizde ki yerini almasının hemen ardından ön plana çıkması ile beraber vatandaşlarımız için umut kaynağı olmuştur. Bu zorlu süreçten olumsuz etkilenen ve işletmelerini kapatacak duruma gelen esnaf bireyler bu kredi fırsatı ile bir nebze de olsa rahatlama olanağına sahip olabilecek.

YÜZDE 0,37 FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI!

Halkbank tarafından yapılan büyük avantajlar gündemimizde ki yerini alması ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. On binlerce vatandaşımızın faydalanabileceği bu kredi fırsatları ile beraber başvuru şartları şu şekilde açıklanmıştır;

  • Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na üye olmak
  • Esnaf Ve Sanatkarlar Sicil Müdürlüğü’ne kayıtlı olmak
  • En az 3 aylık faaliyet süresini tamamlamış olmak
  • İş yerinin veya ikametgahın olduğu ilçede Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne ortak olmak
  • Medeni haklarını kullanmaya ehliyetli olmak

60 AY VADE İMKANI İLE KREDİ FIRSATI!

60 ay vade imkanı ile sunulan yüzde 0,37 faiz oranlı kredi fırsatları vatandaşlarımız için büyük avantaj sağlarken dikkatleri üzerine çekmektedir. Pek çok vatandaşımız bu fırsatları gün yüzüne çıkarması üzerine ön plana çıkararak düşük faiz oranları ile kredi fırsatlarından yararlanabilecektir. Esnaf vatandaşlarımız için umut kaynağı olan bu kredi fırsatı dikkatleri üzerine çekmesinin ardından en yakın Halkbank şubeleri üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı