Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

23 Kasım 2020 Pazartesi 21:49:27

Herkese Anında Kredi Fırsatı Sunuluyor! İhtiyaç Sahibi Olan Aileler SMS Vasıtası ile Başvuru İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz

Herkese anından kredi fırsatı! İhtiyaç sahibi vatandaşlara ve ailelere SMS ile hemen kredi kampanyası başladı. Bunun ilk adımı QNB’den geldi. Qnb finansbank ihtiyaç sahiplerine yeni kredi kampanyası başlattı. İşte detaylar.

Pandemi süreci içerisinde on binlerce vatandaşımız için büyük olanakları sunmaya devam etmektedir. Pek çok vatandaşımız için sunulan olanaklar ile beraber vatandaşlarımız büyük fırsatlar sunulmasıyla beraber zorlu süreç içerisinde kredi olanakları dikkatleri üzerine çekmektedir. İhtiyaç sahibi olan aileler için sunulan olanaklar ile beraber hemen anında kredi fırsatı sunulmaya başlamış bulunmaktadır. Acil nakit ihtiyacı olan bireylere özel olarak sunulan bu fırsatlar sunulmasıyla beraber vatandaşlarımız dikkatleri üzerine çekerek başvuruların nasıl yapılacağına dair araştırmalarını sürdürmeye başlamıştır. Vatandaşlarımız için sunulan bu olanakların ardından on binlerce vatandaşımız bu olanakları değerlendirerek gündemimizde ki yerini alacaktır.

Vatandaşlarımız için sunulan fırsatlar dahilinde SMS vasıtası ile başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek anında kredi olanaklarını değerlendirme hakkına sahip olabilirsiniz. Düşük faiz oranları ile sunulan olanaklar ile beraber dikkatleri üzerine çekmesi ile beraber vatandaşlarımız 15 bin TL değerinde kredi olanağı sunulmaya başlamış bulunmaktadır. Milyonlarca vatandaşımız bu olanakları dikkatleri üzerine çekerek vatandaşlarımız anında kredi fırsatlarını araştırmaya başlamış bulunmaktadır. Vatandaşlarımız büyük fırsatların gün yüzüne çıkmasıyla beraber pek çok olanağı değerlendirebilmek için başvuru şartlarına uyum sağlaması gerekmektedir.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KREDİ MÜJDESİ!

QNB Finansbank tarafından birbirinden farklı olanaklar sunulmasının ardından on binlerce vatandaşımız dikkatleri üzerine çekmesinin ardından korona virüs ile mücadele döneminde kredi olanağı sunulmaya devam etmektedir. Vatandaşlarımız için sunulan olanaklar ile beraber dikkatleri sunulmasının ardından Finansbank tarafından olağanüstü fırsatlar sunulmaya devam etmektedir. 15 bin TL değerinde kredi olanağı sunulmaya devam etmektedir. Sunulan bu kredi olanakları 36 ay vade imkanı ile başlamasının ardından 60 ay vadeye kadar uzatma fırsatını elde edebilirsiniz. Kredi çekmek isteyen bireyler SMS vasıtası ile başvuru işlemlerini gerçekleştirerek dikkatleri üzerine çekeceklerdir.

QNB Finansbank müşterilerine özel olarak sunulan olanaklar ile birlikte ihtiyaç sahibi olan her birey SMS vasıtası ile kredi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme kolaylığı sunulması ile beraber 15 bin TL değerinde anında kredi olanaklarını değerlendirme hakkına sahip olabilirisiniz. Pek çok vatandaşımız için sunulan bu fırsatlar karşısında hemen başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz!

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank tarafından sunulan olanaklar ile beraber dikkatleri üzerine çekerek kredi başvurusu yapmak isteyen bireyler için önemli unsurlar dikkatleri üzerine çekmektedir. Kredi başvuru işlemleri gerçekleştirilmesi ile beraber kredi başvurusunun nasıl yapılacağını sizlere aktarmak isteriz. Bu kapsam doğrultusunda;

  • QNB Finansbank’ta hesabınız varsa “Hemen Başvur” butonuna tıklayabilir, başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.
  • Kredi başvurunuzu dakikalar içerisinde Türkiye’ nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO aracılığıyla yapmak için mobil uygulamamızı buradan tıklayabilirsiniz.
  • TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak anında başvuruda bulunabilirsiniz.
  • İnternet ve Cep Şubesi üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep edilmemektedir. Farklı kullanım amaçlarına yönelik kredi çeşitleriyle sizleri rahatlatacak finansman çözümlerimiz için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

İHTİYAÇLARINIZI HEMEN KARŞILAYIN!

QNB Finansbank tarafından yapılan önemli açıklamalar sonrasında anında kredi olanaklarını değerlendirerek dikkatleri üzerine çekebilirsiniz. İhtiyaç sahibi olan bireyler anında başvuru işlemlerini gerçekleştirerek 15 bin TL değerinde kredi olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Milyonlarca vatandaşımız bu fırsatları değerlendirerek ihtiyaçlarını anında karşılama olanağını elde edebileceklerdir. Vatandaşlarımız için sunulan bu Fırsatlar karşısında düşük faiz oranları ile kredi olanaklarından hemen yararlanın

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı