Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

25 Aralık 2020 Cuma 15:50:34

ING Bank’tan herkese uygun ihtiyaç kredisi fırsatı ! Ödeme erteleme fırsatını kaçırmayın !

Ing Bank yeni ihtiyaç kredisi paketlerini açıkladı. Ing Bank’ın nakit para ihtiyacı olan vatandaşlara özel hazırlamış olduğu kredi kampanyaları, ödeme ertleeme imkanı ile sizleri bekliyor !

Tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgını beraberinde ekonomik sorunları da getirdi. Yaşanan pandemi ile vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamakta, kiralarını ödemekte zorlanmaya başladı. Memur, emekli, esnaf demeden genç yaşlı herkes maddi açıdan bir nebze olsun rahatlamanın yollarını aramaya başladı. Kira ve faturalarını ödeyemen kişiler bankaların yolunu tutmaya başladı. Kamu bankaları ve özel bankalar vatandaşın nakit ihtiyacı karşısında sessiz kalmadı. Pek çok banka müşterileri için kredi kampanyaları başlattı. Bunlardan biri de ING Bank oldu. ING Bank, müşterileri için ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. İstediğiniz tutardaki ihtiyaç kredisini istediğiniz vade fırsatı ile çekebiliyorsunuz. İster 5 bin TL isterseniz de 20 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredinizi hemen çekin, rahat edin.

Ing Bank, ihtiyaç kredisi kapsamında vatandaşlara çokça seçenek ve olanak tanıyor. İsteyen müşterisine düşük tutarda ihtiyaç kredisi sunarken isteyen müşterisine de daha yüksek tutarda olan ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Ing Bank’ın vatandaşa sunduğu ihtiyaç kredisinde faiz oranları da oldukça avantajlı durumda. Kredi çekmek isteyen vatandaşın bütçesine, gelirine ve isteğine göre belirlediği aylık kredi taksit tutarı ile herkese uygun ödeme planları sunuyor.

Ing Bank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların eğer findeks kredi notu 1850 ve üzerindeyse  müşteriler sigortalı tekliflerde tüm vadelerde  %1,54 faiz oranlarından faydalanır.

Ing Bank’tan 10 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi çekmeniz durumunda;

Ing Bank’tan 10 bin TL tutarında 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi çektiğinizi varsayalım. Ing Bank’tan çekeceğiniz 10 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 382,82 TL olacaktır. Aylık faiz oranı yüzde 1,54 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında 10 bin TL değerindeki Ing Bank ihtiyaç kredisi için kredi tahsis ücreti 50 TL olacaktır.

Bunun yanında Ing Bank’tan 20 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisini 24 ay vade ile çektiğinizi düşünelim. Ing Bank’tan çekeceğiniz 20 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 1039,30 TL olacaktır. Aylık faiz oranı yine bir önceki kredi fırsatında olduğu gibi yüzde 1,54 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında 20 bin TL değerindeki Ing Bank ihtiyaç kredisi için kredi tahsis ücreti 100 TL olacaktır.

Son olarak 20 bin TL tutarında Ing Bank ihtiyaç kredisini 24 ay yerine 36 ay vade ile çektiğinizi baz alalım. Bu durumda Ing Bank’tan çekmek istediğiniz 20 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 765,63 TL olarak belirlenmiştir. Bu kredi de yine diğer kredi paketlerinde olduğu gibi aylık faiz oranı yüzde 1,54 olarak belirlenmiştir. Ayrıca çekecek olduğunuz 20 bin TL değerindeki Ing Bank ihtiyaç kredisi için kredi tahsis ücreti 100 TL olacaktır.

Ek olarak 15 bin TL tutarındaki yüzde 1,54’ten başlayan faizli kredi paketini de inceleyelim. Bu kredi paketinde Ing Bank’tan çekmek istediğiniz 15 bin TL tutarındaki kredi için kredi vadesi 24 ay olarak belirlenmiştir. Ing Bank’tan çekeceğiniz 15 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 779,48 TL olacaktır. Aylık faiz oranı yüzde 1,54 olarak düşünülmüştür. Bunun yanında 15 bin TL değerindeki Ing Bank ihtiyaç kredisi için kredi tahsis ücreti 75 TL olacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı