Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

11 Ekim 2020 Pazar 15:49:51

İş Bankası, Akbank ve Yapı Kredi Bankası 15.000 TL Kredi Kampanyası başladı

İş Bankası, Akbank ve Yapı Kredi Bankası 15.000 TL Kredi Kampanyası başladı. Sizlerde bu 3 bankadan hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. 15.000 TL kredi için başvuru şartları nedir, kredi nasıl alınır, yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar…

İş Bankası, Akbank ve Yapı Kredi Bankası 15.000 TL Kredi Kampanyası başladı. Sizlerde bu 3 bankadan hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. 15.000 TL kredi için başvuru şartları nedir, kredi nasıl alınır, yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar…

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve TC vatandaşı olması yeterlidir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hemen kredinizin ne kadar onay alacağını söyleyecektir. Kredi sonucu onaylanan kişiler, bankalardan hızlı ve anında bu kredileri kullanabilirler. Kredi başvurusu sonucu uygun olanlar, 15.000 TL’ye kadar alacakları bu kredilerde 3 ay erteleme şansından yararlanıp, kolayca kredilerini 36 ay vadeye kadar kullanabileceklerdir. Artık son gelen karar ile birlikte kredi vadeleri 36 aya düşürülmüştür. Daha önceleri 60 ay vadeye kadar kredi kullanabiliyordunuz. 15.000 TL kredi başvurusu bu 3 bankadan nasıl yapılır, size bu konu hakkında bilgiler verelim.

İş Bankası 15.000 TL Kredi Başvurusu

İş bankası üzerinden 15.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyenler, banka müşterisi olması durumunda iş cep uygulamasına girerek bu bankadan kredi başvurusu yapabileceklerdir. İş bankası üzerinden 15.000 TL kredi alacaksanız, başvuru yaptığınızda banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen iş cep üzerinden şubelere gitmeden kredi kullanabilirsiniz. Alacağınız kredi ihtiyaç kredisi olarak 36 ay vadeye kadar verilmektedir. 3 ay ertelemeli kredi seçenekleri de iş bankası tarafından sunulmaktadır. kredi kullanmak isteyenler en az 1200 ve üzerinde kredi notunun olması durumunda kredi işlemlerini yapacaktır.

Akbank 15.000 TL Kredi Başvurusu

Akbank’ta, İş bankası online kredi kampanyası gibi sizlere 15.000 TL krediyi online olarak vermektedir. 15.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen sizlere sonucu verecek ve kredinizi hemen kullandıracaktır. Kredi başvurusu sonrasında banka Akbank direkt uygulamasından girenler için bankaya çağırmadan işlem yapacaktır. Ayrıca size en yakın Akbank şubesine giderek de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank uygun faiz oranları ile birlikte sizlere 36 ay vadeye kadar kredi verecektir. Akbank üzerinden ayrıca banka sizlere şubelerden de kredi imkanı verecektir.

Yapı Kredi Bankası 15.000 TL Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden de 15.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında banka dilerseniz krediyi online verecek dilerseniz de kredinizi şubelerden kullandıracaktır. Kredi başvurusu için SMS atacaksanız Bireysel TC KİMLİK Aylık Gelir yazarak 4411’e mesaj atabilirsiniz. Başvuru için 36 ay vade ile değerlendirme yapılacak ve onay alırsanız yine bu limitlerle kredi kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı