Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

24 Ekim 2020 Cumartesi 14:14:22

Kamu bankalarından 80.000 TL ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kampanyası başladı! Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank rekor kırıyor

Kamu bankalarından 80.000 TL ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kampanyası başladı. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır. 80.000 TL kredi nasıl alınır, sizlere yazımızda kredi ve başvuru şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Kamu bankalarından 80.000 TL ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kampanyası başladı. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır. 80.000 TL kredi nasıl alınır, sizlere yazımızda kredi ve başvuru şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Para ihtiyacımız olduğu zaman ilk olarak bankaların kredi kampanyalarına ve kredi faizlerine bakmakdayız. Böyle bir araştırmaya girdiğimiz zaman ilk olarak kamu bankaları gözümüze çarpmaktadır. Kamu bankaları üzerinden kredi başvurusu yaparak hemen işlem yapacağınız kredi kampanyaları vardır. Bu Kredi kampanyalarından bir tanesi 80 bin TL’ye kadar verilmektedir.

Bu krediyi alabilmeniz için kamu bankalarından başvuru yapmanız gerekiyor. Kamu bankaları uygun faiz oranları ile birlikte sizlere kredi veriyor. Uygun faiz oranlarında kredi alabilmeniz için bankadan politikalara uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Banka siciliniz kötüyse icralık ve avukatlık bir durumunuz varsa kredi başvurusu yapamazsınız. Kredi aldıktan hemen sonra banka size bu krediyi 36 ay vade ile verecektir.

Ziraat Bankası 80.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Banka ülkemizdeki en çok müşteri portföyü olan bankalardan birisidir. Ziraat Bankası kamu bankalarının en kuvvetli Bankası olarak bilinmektedir. Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizi, gelir belgenizi ve ikamet ettiğiniz belgeleri bankaya vermeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizden kefil veya teminat isterse bu evrakları da götürmeniz gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişi eğer sigortalı olarak çalışıyorsa sigortalılık süresi en az 6 ay olması şarttır. Eğer kredi alacak olan kişi emekli ise emekli maaşını bu bankadan alması gerekiyor. Kredi başvurusu sonrasında banka sizleri sonuç verecek ve onaylanan Kredinizi hesabınıza atabileceksiniz.

Vakıfbank 80.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır

Vakıfbank üzerinden de kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Kredi başvurusu sonrasında banka sizlere ne kadar onay alacağınızı söyleyecektir. Genellikle bu banka maaşınızın 22 katına kadar kredi vermektedir. Aldığınız maaş üzerinden bu bankadan en fazla ne kadar kredi alabilirsiniz öğrenebilirsiniz. 80 bin TL’ye kadar verdiği bu Kredi kampanyasında, Banka 36 ay vade yapmaktadır. Vakıfbank şubelerine gittiğiniz zaman eğer bu limit üzerinde kredi almak istiyorsanız, bankaya bir araç ipoteği ev ipoteği veya arsa ipoteği vermeniz gerekiyor. Teminatlı olarak ihtiyaç kredisi kullanacaksanız bu şekilde başvuru yapmanız gerekmektedir.

Halkbank 80.000 TL kredi nasıl alınır?

Halkbank üzerinden de 80.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen en yakın Halkbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında banka sizlere kredi onayı verirse 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak, kredi imkanı sunacaktır. Diğer kamu bankaları gibi bu bankadan da belirli şartları vardır. Kredi alacak olan kişinin sigortalı olarak çalışıyor olması gerekir. Emekli olan kişi ise bu bankadan emekli maaşı alması durumunda kredi alacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı