Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

14 Kasım 2020 Cumartesi 22:17:14

KOBİ’lere Finansman Desteği Yolda! Kuveyt Türk’ten Birbirinden Avantajlı Kredi Paketleri

Vatandaşlarımız için kredi veren bankalar hangileridir? Vatandaşlarımız hangi katılım bankalarını kullanarak kredi imkânlarından en avantajlı şekilde yararlanabilirler? Vatandaşlarımız için yapılacak olan en önemli adım kredi çekerken uygun faizleri bulmak olmaktadır.

Hangi bankalar KOBİ ayrıcalıkları tanıyor? Hangi vatandaşlarımız KOBİ ayrıcalıkları kapsamında en uygun krediyi veriyor? Kamu bankaları KOBİ destek için kredi kampanyaları sunuyorlar mı? Vatandaşlarımız hangi kredi olanaklarından yararlanırlarsa daha avantajlı olurlar? Vatandaşlarımız için yapılacak olan kredi başvurularından hangi evraklar gerekli? Esnaf vatandaşlarımıza kredi imkânı sağlayan bankalar hangileridir? Hangi bankalar esnaflarımızın yanında yer almaktadır? Gibi pek çok soruyu merak eden vatandaşlarımız için haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız hangi kredi imkânlarından yararlanarak avantajlı çıkacaklarını oldukça merak ediyor. Geçtiğimiz günlerde en iyi verilebilecek olan kredi imanlarıyla krediler vatandaşlarımız için verilmişti. Vatandaşlarımız bu imkânlardan faydalandılar. Bunun yanında o imkânlardan yararlanamayan vatandaşlarımız da oldu.  Bu vatandaşlarımız şimdi kredi ihtiyacı olduğundan düşük faizli kredi imkânlarını araştırıyorlar. Özellikle vatandaşlarımız arasında yapılacak olan kredi talepleri bankalar tarafından dikkatle değerlendiriliyor. Vatandaşlarımız nasıl kredi çekmeleri gerektiğini kredi şartlarını ve kredi evraklarını oldukça merak ediyorlar. Vatandaşlarımız için KOBİ için özel kredi fırsatları Kuveyt Türk özel kredi imkânları sağlıyor. Merak eden vatandaşlarımız için ayrıntılar haberimizin devamında yer almaktadır.

KUVEYT TÜRK KREDİ BAŞVURU EVRAKLARI NELERDİR?

Kuveyt Türk KOBİ’lere özel kredi imkânları sağlarken desteklerini esirgemiyor. 500 bin TL tutarlarına kadar isteğe bağlı kredi veren en bilinen bankalardan biri olan Kuveyt Türk korona virüs sürecinde de vatandaşın yanında! Özellikle geçtiğimiz günlerde kredi imkânlarından yararlanamayan vatandaşlarımız bu kredi imkanını kaçırmadan yararlanmak istiyor. Bunun için de vatandaşlarımız atlamamak için gerekli evrakların neler olduğunu oldukça merak ediyor. İşte merak eden vatandaşlarımı için Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yapılacak olan kredi fırsatları için gerekli olan evrakları aşağıda verilmişri.

TÜZEL KİŞİLERDEN İSTENEN EVRAKLAR

 • İmza sirküleri
 • Ortaklara ve kefillere ait kimlik kartı fotokopisi
 • Oda kayıt belgesi
 • Ticaret sicil gazetesi (Kayıtlı ilk ve son gazete.)
 • Ortaklara ve şirkete ait mal varlığı dökümü
 • Vergi levhası
 • Son iki yıla ait bilanço ve gelir tablosu
 • Şahıs Firmalarından İstenen Evraklar
 • Kimlik kartı fotokopisi
 • İmza sirküleri
 • Oda kayıt belgesi
 • Son iki yıla ait bilanço ve gelir tablosu
 • Son iki yıla ait vergi levhası
 • Mal varlığı dökümü

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI ONLİNE KREDİLER

Vatandaşlarımız korona virüsle birlikte gelen olumsuz etkilerden en az şekilde etkilenmek için kredi başvuruları yapmak için bekliyorlar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurularda kolaylıklar talep ediliyor. Korona virüs salgını sebebiyle vatandaşlarımız özellikle online kredi imkanlarından faydalanmak istiyorlar. Bunun sebebi de online krediler hem şartları daha kolay hem de bunun yanında vatandaşlarımız ülkenin içinde bulunduğu salgın dolayısıyla işlemlerini sanal ortamlardan idare etmek istiyorlar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları eğer sanal ortamlardan yapılırsa vatandaşlarımız tarafından daha çok ilgi görmektedir.

Vatandaşlarımıza her türlü ayrıcalığı sağlayan bankalarımız KOBİ’ler için de şubeye gitmeden kredi imkânları sağlayacaktır. Vatandaşlarımıza online olarak 500 bin TL tutarlarına kadar kredi imkanı sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası her türlü kolaylığı da kredinin kullanılabilmesi için sağlıyor. TL cinsinden alınacak olan finans her türlü ihtiyacınızda da kullanmanız için size kolaylıklar sağlayacaktır.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı