Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

9 Kasım 2020 Pazartesi 23:37:32

O Üç Bankadan Borç Erteleme Kararı! Süre Dolmadan Hemen Başvuru Yapın

Vatandaşlarımız için süre daralıyor! Borçların ertelenmesi için açılan başvurularda süreler doluyor. Vatandaşlarımız geçtiğimiz günlerde aldıkları kredilerin borçlarını ödemekte zorlandılar. Vatandaşlarımız gelen korona virüs salgını ile birlikte ekonomik anlamda oldukça zorlandılar. Bununla birlikte de vatandaşlarımız yine çareyi bankalarda buldular.

Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi alımları için bankalarımız hem en uygu kredi faiz oranlarını sunarken hem de ödeme kolaylıkları sağladılar. Bununla birlikte de vatandaşlarımız bu kredi imkânlarından yararlandılar. Ama korona virüs salgını beklenenden daha fazla uzun sürünce de vatandaşlarımız aldıkları kredileri ödeyemediler. Vatandaşlarımız tarafından borç ertelemek için tanınan süre ne zaman sona eriyor? Kimler bu ertelemelerden yararlanabilecekler? Gibi pek çok soru merak ediliyor. Araştıran ve merak eden vatandaşlarımız için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız korona virüs salgınının etkisiyle birlikte ekonomik anlamdaki sıkıntılar yaşadılar. Vatandaşlarımız korona virüs ile birlikte gelen ekonomik sıkıntılardan dolayı geçtiğimiz günlerde yapılan kredi imkânlarından yararlandılar. Bununla birlikte de vatandaşlarımız hem düşük kredi faiz oranlarından yararlandılar. Hem de kolay ödeme seçeneklerinden yararlandılar. Vatandaşlarımız borçları 3 ila 6 ay arasında ertelemeler ile aldılar ve bu ertelemelerin de süresi dolunca vatandaşlarımız aldıkları borçları ödemekte zorlandılar.  Bunun için de vatandaşlarımız her daim vatandaşlarımızın yanında olan bankalardan yardım istediler. Bankalar her daim vatandaşlarımızın yanında olmuştur. Korona virüs salgınına destek kapsamında vatandaşlarımıza krediler vermişlerdir. Bununla birlikte de vatandaşlarımız için ödeme sürecini de kolaylaştırmak adına borçların ertelenebilmesini sağlayacaklardır.

Kredi ertelemeleri için acele edin!

Vatandaşlarımız tarafından yapılan kredi ertelemeleri için süre daralıyor. Her daim desteklerine deva ediyor. Korona virüs sürecinde alınan kredilerin sürecin beklenenden daha fazla uzamasıyla birlikte ödenememesi halinde vatandaşlarımız da yine yardımı da bankalardan istedi. Vatandaşlarımız bankaların erteleme seçeneklerinden yararlanmak için erteleme talebinde bulundular. Vatandaşlarımızın talepleri üzerine de banaklarımız erteleme seçeneklerini vatandaşlarımıza sundu. Vatandaşlarımız kredi fırsatlarından yararlanırlarken bu kredileri korona virüs sürecini atlatmak için aldılar. Vatandaşlarımız bu kredileri korona virüs sürecini atlatmak için aldılar. Vatandaşlarımız erteleme sürelerinden yararlanarak korona virüs sürecini atlattıktan ekonomik durumlar düzeldikten sonra bu ödemeleri yapmak istiyorlardı. Fakat korona virüs süreci de beklenenden daha fazla uzayınca vatandaşlarımız borçlarını ödeyemedi ve bankalardan yeniden erteleme talebinde bulundular.

Vatandaşlarımız korona virüs salgını nedeniyle borçlarını ödemekte zorlanıyorlardı. Korona virüs salgınının ülkemizde baş göstermesiyle birlikte Mart ayında Türkiye Bankalar Birliği tarafından borçlarını ödeyemeyen vatandaşlarımız borçlarını ertelesinler diye bankalara çağrıda bulunulmuştu. Bankalarımız da vatandaşlarımız için ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi borçları için ertelemeleri yapmaya başlamışlardı. Türkiye Bankalar Birliği bu süreçte ikinci ertelemeler hakkında yeniden çağrıda bulunurken 3 banka tarafından kritik süre uyarısı geldi. Garanti Bankası, ING ve TEB kritik süre ile ilgili açıklama yaptılar. Vatandaşlarımız bu süre hakkında araştırma yapıyorlar. Vatandaşlarımız bu süreyi kaçırmadan kredi ertelemeleri ile ilgili araştırma yapıyorlar.

Süre dolmadan hemen başvurun!

Korona virüs salgını ile birlikte vatandaşlarımız tarafından kredi ertelemeleri oldukça önem kazanmıştır. Çok uzun süredir kredi ertelemeleri devam ediyordu. Özellikle dar gelirli olan vatandaşlarımız için ertelemeler oldukça önemlidir. Vatandaşlarımız için gelen süre daralıyor çağrısı ile birlikte vatandaşlarımız süresinin ne zamana kadar olduğunu merak ediyor. Kredi borcu olanlar için Türkiye Bankalar Birliği tarafından çağırıya göre 2020 yılının sonuna kadar erteleme süreleri uzatıldı.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı