Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

23 Kasım 2020 Pazartesi 22:56:37

Son Güncelleme: 23/11/2020 22:55:28

Vakıfbank anında onaylı Faizsiz 50 bin TL kredi müjdesi! Sıfır Faizli Kredi Tam Zamanında Vatandaşa İlaç gibi gelecek!

Vakıfbank ülkemizin en önemli kamu bankalarından bir tanesi olduğunun çok net bir şekilde farkındadır. Özellikle Korona virüs salgını sebebi ile milyonlarca kişinin acil nakit ihtiyacına hızlı bir şekilde çözüm bulabilmesi ve insanlarımızın en temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacı ile çok fazla insana eli dokundu. Şimdi ise anında onaylanan 50 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi paketi ile beraber milyonlarca vatandaşımızın imdadına yetişiyor.

Vakıfbank ülkemizin en önemli kamu bankalarından bir tanesi olduğunun çok net bir şekilde farkındadır. Özellikle Korona virüs salgını sebebi ile milyonlarca kişinin acil nakit ihtiyacına hızlı bir şekilde çözüm bulabilmesi ve insanlarımızın en temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacı ile çok fazla insana eli dokundu. Şimdi ise anında onaylanan 50 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi paketi ile beraber milyonlarca vatandaşımızın imdadına yetişiyor. Vakıfbank, geçtiğimiz gün kendi resmi web sitesi üzerinden duyurduğu ihtiyaç kredisi paketine nihayet başvuru almaya başladı. Ancak bu kredi paketine sadece fiziksel şubelerden başvuru yapılacak olması ise dikkatlerin bu kredi paketine çekilmesine olanak sağladı. Sadece fiziksel Vakıfbank şubelerinden yapılacak olan başvurular sonucunda verilebilecek olan ihtiyaç kredisi paketi ile beraber insanlarımızın her türlü en temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi sağlanacak. İlk başvuruların sadece Vakıfbank kredi tüketicileri tarafından yapılabileceği ifade edilirken aynı zamanda bireysel Vakıfbank müşterilerinin de aynı şekilde kredi başvurusunda öncelik kazanacağı ifade edildi.

7 farklı ödeme metodu ile beraber gelen anında onaylı sıfır faizli 50 bin TL ihtiyaç kredisi paketinin ayrıntıları ise şu şekilde ifade edildi. Yüzde sıfır faizli, 7 farklı ödeme metodu, kredi sicili bozuk olmayanlara anında onaylı kredi olarak belirtildi. Bu da bu ihtiyaç kredisi paketinin ne kadar önemli bir ihtiyaç kredisi paketi olduğunu gösterdi. Azalan, yükselen, eşit taksitli, 3 ay ödemesiz, üç ayda bir taksit, son taksit balon ödemeli, değişken taksit ödemeli olarak belirtilen ihtiyaç kredisi paketinin diğer ayrıntıları ise başvuru şartları oldu.

VAKIFBANK 50 BİN TL KREDİ ÖDEME SEÇENEKLERİ

Vakıfbank yeni bayram kredi fırsatlarını oluşturması ile birlikte özel müşteriler için 7 farklı geri ödeme planları oluşturarak gündemimizde ki yerini almaktadır. Vakıf bankası tarafından açıklanan ödeme seçenekleri müşteriler tarafından tercih edilen olağanüstü fırsatları beraberin de getirmektedir. Böylelikle ödeme planları;

 • Aylık eşit taksitli,
 • Artan taksitli
 • Azalan taksitli
 • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
 • 3 ayda bir eşit taksitli,
 • Son taksit balon ödemeli,
 • Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİ FAİZ ORANLARI SÜRÜYOR

Vakıfbank vatandaşlarımızın kullanabilmesi amacı ile sürekli olarak kredi paketleri oluşturmaktadır. Fırsatları tüketiciler için sunulmaya başlamasının ardından pek çok vatandaşımız bayram kredi faiz oranları araştırmaya başladı. Vakıfbank Bayram kredi fırsatları dahilinde aylık faiz oranı KKB ödeme performans notuna göre değişkenlik göstermesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kapsam doğrultusunda Vakıfbank tarafından kredi özelliklerine dair açıklanan tablo şu şekildedir;

NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

Vakıfbank’ın başlatmış olduğu muhteşem kredi paketi için sadece fiziksel Vakıfbank şubelerinden başvuru yapılabilecek. Başvuru yapılması esnasında ise mutlaka gelir belgesi ibraz edilecek. Vakıfbank’a kredi başvurusu yapacak olan kişilerin aşağıdaki şartları dikkatle yerine getirmesi gerekecek.

 • www.turkiye.gov.tr sayfasından alınan barkodlu SGK hizmet dökümü,
 • Son aya ait onaylı maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince
 • onaylı (imzalı) belge/maaş yazısı,
 • Müşterinin maaş yazısı getirmesi halinde; işyeri onaylı maaş yazılarını
 • imzalayan kişi/ kişilerin imza sirküleri/ yetki belgeleri,
 • Müşterinin çalıştığı kurumun kendi emekli sandığına tabi olması nedeniyle SGK
 • hizmet dökümü bulunmaması halinde; işyeri onaylı bordrolarını/ maaş yazılarını
 • imzalayan kişi/ kişilerin imza sirküleri/ yetki belgeleri,

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı