Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

12 Ocak 2021 Salı 23:35:20

Vakıfbank, Şekerbank ve Yapıkredi bankasından 70 Bin TL İhtiyaç Kredisi kampanyası

70000 TL kredi veren bankalar hangileridir? 70000 TL kredi başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Sizlere yazımızda 70 bin TL’ye kadar alabileceğiniz krediler hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız şartlara uygun olmanız durumunda vereceğimiz bankalar üzerinden 70 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler kredi notu uygun olması durumunda ve krediyi ödeyebilecek bir gelir belgesinin olması durumunda kredilerin istedikleri zaman kullanabilirler. Her bankanın kendine göre bir politikası ve her bankanın kendine göre bir kredi kampanyası vardır. Sizlerde bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabilir onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Kredi kullanabilmeniz için en az 1200 ve üzerinde bir kredi puanımızın olması gerekiyor.

Bu kredi puanı daha önceki kredi kartı ve kredi ödemelerini sizden kaynaklanıyor. Eğer düzenli ödemeler yapıyorsanız, Kredi notunuz yüksek olacaktır ve bu şekilde de kredi başvurusu yaptığımızda bankalar sizlere onay verecektir. Şimdi sizlere hangi bankalar üzerinden 70000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler verelim.

Vakıfbank 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Vakıfbank üzerinden 70 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek 70 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler çalışan müşteri olmaları durumunda en az 6 aylık sigortalarının olması gerekiyor. Son çalıştığınız iş yerinde düzenli olarak ve kesintisiz 6 aylık sigortanız varsa krediyi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler emekli olması durumunda da emekli maaşlarını VakıfBank’a taşıyarak kredi başvurusunda bulunabilirler.

VakıfBank emekli olan müşterilere maaşlarının 22 katına kadar kredi veriyor. Üstelik Kredi notu düşük olması durumunda bile 70000 TL ihtiyaç kredisi alınabilmektedir.

Şekerbank 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Şekerbank üzerinden 70 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. En yakın banka şubesine kimliğiniz ve gelir belgeler ile birlikte gittikten sonra kredi başvurunuz yapabiliyorsunuz. Şekerbank 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurularında banka kişilerin kredi notuna göre faiz oranı uygular. Bu şekilde onay alabilirsiniz. Kredi sonucu olumlu olan kişiler hemen kredilerine aynı gün içerisinde kullanabilirler.

Yapı Kredi Bankası 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden de kredi başvurunuzu hem banka şubesinden hem de internet üzerinden yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası özellikle SMS ile de sizlere 70000 TL kredi onayı veriyor. Bunun için cep telefonunuzu Mesaj kısmına giriniz bireysel yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazılı boşluk bırakın ve aylık geliriniz yazarak 44 11 numarasına gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yaptığımızda onay alırsanız, onaylık tutarı banka şubesinden kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte kullanabilirsiniz. Kredilerde 36 ay vadeye kadar işlem yapılıyor. Ayrıca 3 ay ertelemeli olarak da işlem yaparak bu kredileri kullanabiliyorsunuz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı