Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

17 Ekim 2020 Cumartesi 23:48:56

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Garanti Bankası Faizsiz Kredi Müjdesi! Sadece Acil Kredi İhtiyacı Olanlara Bu miktar verilecek

3.000 TL maaşa kredi veren bankalar hangileridir? 3.000 TL maaş alan birisi ne kadar kredi alabilir? Bankalardan kredi başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda acil kredi ihtiyacı olan ve maaşı 3.000 TL olan kişilerin başvuru yapacakları bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

3.000 TL maaşa kredi veren bankalar hangileridir? 3.000 TL maaş alan birisi ne kadar kredi alabilir? Bankalardan kredi başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda acil kredi ihtiyacı olan ve maaşı 3.000 TL olan kişilerin başvuru yapacakları bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalardan kredi başvurusu yapacak olan kişiler maaşlarına göre limitli krediler almaktadırlar. Sizlerde eğer bir bankadan başvuru yapacaksanız maaşınıza ve banka sicilinize göre onay alacaksınız. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka politikalarına uygun olduklarında maaşları 3.000 TL ise yüksek limitli krediler alabilirler. Bazı kişiler bankalardan maaşının 10 katına kadar kredi alabilirken, bazı kişilerde maaşlarının 20 katına kadar kredi alabilirler. Bu tamamen bankalardan kaynaklıdır. Sizlere bu yazımızda hızlı onay alacağınız ve yüksek limitli kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 125 bin TL altı kredilerde faizsiz olabiliyor.

Kredi başvurusu yapmadan önce daha önce banka çalışması yapmış olmanız ve kredi kartı, kredi gibi ürünleri kullanmış olmanız gerekmektedir. Bankalar her ne kadar sizin maaşınıza göre onay verseler de kredi notunuza bakılarak onay alabileceksiniz. Kredi notu düşük olan, bankalardan avukatlık olup kırmızı kalem yemiş olan kişiler kredi alamazlar.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

3.000 TL maaş alan müşteriler eğer Vakıfbank’tan maaş alıyorlarsa maaşlarının 22 katına kadar kredi başvurusu yapabilirler. Maaş müşterisi olmayan kişilerde maaşlarının 15 katına kadar kredi alabilirler. Banka en fazla ihtiyaç kredisini banka şube onayında 125.000 TL olarak belirlemiştir. 125.000 TL üzerinde kredi istiyorsanız kredinizin değerlendirmesini genel müdürlük yapacaktır.

Bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız en az 6 aylık sigortanızın kesintisiz yatmış olması gerekmektedir. Yeni işe başlayan veya sigortasında sıkıntılar olan kişiler bu kredi başvurusundan yararlanamazlar. 3.000 TL maaşı olan müşteri 65.000 TL kredi kullanabilir. Krediler en fazla 60 ay vade ile verilmektedir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası kendi maaş müşterilerine maaşın 25 katına kadar kredi vermektedir. Sizde Ziraat Bankası üzerinden 3.000 TL maaş alıyorsanız 75.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu krediyi kullanmak için banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Banka ayrıca en az 6 aylık bir sigorta geçmişi isteyecektir. Başvuruları banka şubelerinden evraklarınız ile yapabilirsiniz. Kredi onayı aldıktan hemen sonra kredi kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre alacağınız bu kredilerde en fazla 60 ay vade yapabilirsiniz.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvurusu

3.000 TL maaş alan bir müşteri en az 3 aylık sigortası varsa Garanti BBVA üzerinden kredi siciline göre 100.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilir. Verilen kredilerde 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka değerlendirmeye alacaktır. Kredi başvurusu için banka şubesine kimlikle gidebilir ve hemen kredinizi kullanabilirsiniz. İsterseniz internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı