Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Kredi

12 Ocak 2021 Salı 20:53:26

Son Güncelleme: 12/01/2021 20:52:18

Vakıfbank’tan eşi benzeri olmayan 2021 Kredi Kampanyası Takdir Topluyor! SMS ile Başvuru yapabilirsiniz

Vakıfbank’tan eşi benzeri görülmemiş kredi kampanyası. Bir çok bankanın Hazine ve Maliye Bakanlığı değişmesi ardından kredi vermediği ortaya çıkmıştı. Ancak Vakıfbank yeni kredi kampanyasında 36 ay vade taksitle cazip faiz oranları sundu. En çokta vatandaşların esnek ödeme planıyla herkesi kucaklayan kredi kampanyası yapıldı. Özel Sektör, memur, emekli ayırmadan Vakıfbank ihtiyaç kredisi şubeye gerek kalmadan SMS ile de çekilebilecek.

Vakıfbank’tan tüm ihtiyaçları karşılayan yeni kredi paketi duyuruldu. Vakıfbank 36 ay vadeli cazip faiz oranlarıyla yeni kredi paketi şu zor günlerde oldukça revaçta.

Bankalar kredi vermiyor sorunu!

Bankaların son 48 saat içinde kredi vermediği haberleri sıklıkla yayılıyor. Özellikle sicili oldukça iyi olan vatandaşlara dahi kredi çıkmadığı söylentilerin olduğu günlerde Vakıfbank adeta yenilendi. Şubeye bile gitmeden SMS ile biz kredi veriyoruz kampanyası duyurdu. Vakıfbank oldukça cazip tekliflerini sizler için derledik. Diğer bankalardan da benzer atakların gelmesi bekleniyor.

Cep Telefonuyla Başvuru yapabilirsiniz!

Vakıfbank, pandemi döneminde şubeye gitmeden, tüm evrakları bir mail ile okuyup onaylayarak İhtiyaç Kredisi kampanyası başlattı. İşte Vakıfbank SMS kredisi almak için izlenecek yol;

Vakıfbank, KREDİ TC Kimlik Numarası ve maaş yazarak 5724’e sms göndererek yeni kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

TC KİMLİK NO 10000 TL 5724’e SMS attığınızda Vakıfbank ne kadar kredi kullanabileceğinizi sizlere söyleyecek.

Şimdi Al 2021’de öde!

Vakıfbank, tek cazip teklifi size çıkacak ve hemen onaylanacak krediyi söylemesi değil, ayrıca;

Vakıfbank Dev Kampanyası Detayları!

Aylık Eşit Taksitli Ödeme

Artan Taksitli Ödeme

Azalan Taksitli Ödeme

Şimdi Al 2021’de Öde

3 Ay ödemesiz kredi

3 ay eşit taksitli ödeme

Son taksit balon ödemeli

Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz

50.000 TL Kadar Şubeye Gelmeden Kredi!

Vakıfbank, yeni kredi kampanyasında dev hizmette 20 bin tl olan SMS kredi başvurusunu 50.000 TL yükselttiğini duyurdu. Hemen SMS ile Vakıfbank’tan 50 bin TL kredinizi alabilirsiniz. Vakıfbank Kasım, Aralık ve Ocak ayı ödeme yapmaksızın ilk taksidi Şubat ayında ödeyebileceğiniz yeni kredisi rekor kırıyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı