Şimdi ihtiyaç kredisi çekenler ödemeye hemen başlamıyor. Bankanın sunduğu fırsatla birlikte 100 bin TL'ye kadar krediyi sonraki aylarda ödeyebilecek. 2023'te ödemeye başlayabileceğiniz kredi hakkında başvuru şartları da açıklandı.

Kredi çekmeyi planlayanlar için önemli bir kampanya başlatıldı. İhtiyaç kredisi kapsamında Aralık ayında çekeceğiniz krediyi önümüzdeki sene ödemeye başlayacaksınız. Bu da kredi çekecek müşteri için önemli bir zaman dilimi anlamına geliyor. Aralık 2022'de kredi çeken bir müşterinin ne zaman kredi taksidi ödemeye başlayacağı merak konusu haline geldi. 

İlk Taksit Mart 2023'te Ödenecek

Kredinizi çektiğiniz andan itibaren 3 ay erteleme hakkına sahip olacaksınız. Bankanın sağladığı bu avantaj çok sevildi. Çünkü kredi çekmek isteyenler, genel olarak hem ertelemeli hem de düşük faizli olmasına dikkat ediyor. Olası bir durumda kredinizin taksidini ödeyemez iseniz erteleme hakkınızı kullanabilirsiniz. 

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Gelir Belgesi İsteniyor mu?

İhtiyaç kredisinde gelir belgesi ve kimlik istenmektedir. Dolayısıyla gerekli belgeleir tamamlamadan kredi başvurusunda bulunmanız olumsuz neticelendirilebilir. Bunun önüne geçmek adına belgeleriniz olmadan kredi başvurusu yapmamanız tavsiye ediliyor. Öte yandan gelirini kanıtlayamayan müşteriler için de aynı durum geçerlidir. 

krediii

Tek Seferde 100 Bin TL Kredi!

Ziraat Bankası, tek seferde 100 bin TL'lik kredi için müşterilerine destek oluyor. Bu doğrultuda kredi çekmeyi planlayanlar adına önemli fırsatlar sağlanmaktadır. Kredi için karşılanması gereken şartları kontrol ettikten sonra ne kadar kredi istediğinizi beyan etmelisiniz. 100 bin TL'ye kadar verilen ihtiyaç kredisi, 36 ay vade ile müşterilere özel ödeme planlamasıyla karşımıza çıkıyor.