Kredi çekeceklere özel erteleme fırsatı sunulacak. Bankanın kampanyasında Ocak ayında kredi çekenler Nisan ayında ödemeye başlayacak. Düşük faiz oranlı ve yüksek vadeli kredide müşteriyi hangi avantajlar bekliyor? 100 bin TL kredide faiz oranı kaç?

Yapı Kredi, kredi çekeceklere ödeme planı için önemli bir olanak sunuyor. Kredinizi Ocak ayında çektikten sonra Nisan ayında ödemeye başlamak isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik bunu uygun faiz oranları ile sağlayacaksınız. Vade sayısında da herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız. Bankanın sunduğu kredi kampanyası ve çok daha fazlası haberimizde olacak.

Yapı Kredi'den Ertelemeli Kredi!

Yapı Kredi'nin 3 ay ertelemeli kredisinde Ocak ayında kredi çeken bir müşteri, ödemeye Nisan ayında başlıyor. Dolayısıyla bu gelişme neticesinde kredi ödeme işlemleri sanılanın aksine daha kolay gerçekleşmektedir. 100 bin TL'lik bir kredi için yüzde kaç faiz uygulanacaktır? Vade sayısı ile birlikte ne kadar geri ödemede bulunacağınız değişkenlik gösteriyor.

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

100 bin TL Kredinin Geri Ödemesi

Eğer bankadan 100 bin TL'lik bir kredi çekerseniz ve vade sayısını da 20 ay olarak işaretlerseniz ne kadar ödemeniz gerektiğinden söz edelim. Aylık %2,79 faiz oranı ile birlikte 7,028 TL taksit tutarı ve 151.025 TL toplam geri ödeme yapılacaktır. Bu tablo doğrultusunda 20 ay vadeli bir kredinin size geri döünşü bu şekildedir. Eğer sizler de kredi tablosunu kendinize göre düzenlemek isterseniz Yapı Kredi'nin kredi hesaplama bölümü üzerinden vade sayısı ile kredi miktarını belirleyebilirsiniz. Azami olarak 36 ay vadeli kredi çekebileceksiniz.