Kripto paralar yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Son günlerde piyasadaki hareketlilik devam ederken özellikle Bitcoin yatırımcılarına son bir haftada neredeyse paralarını ikiye katlama imkanı sağladı. Bu sabah saatlerinde ise Kripto para birimi Bitcoin 68 bin 530 dolar ile rekor tazeledi. Bitcoin in ardından Ethereum da yükselişe geçerken 4824 dolara çıktı. Peki Kripto para piyasasında son durum ne? Bitcoin 9 Kasım 2021 ne kadar? bugün Ethereum ne kadar?

Kripto para piyasasında artış devam ediyor ve her geçen gün yeni bir rekor geliyor. Ekim ayında yükselişe geçen ve bugüne kadar da bu trendi devam ettiren Kripto paralar arasında Bitcoin bu sabah saatlerinde yeni bir rekora daha imza attı. Tüm zamanların rekorunu kıran Bitcoin şu anda 68 bin 530 Dolar oldu. Dün gün içinde en düşük 65 bin 970 dolar olan Bitcoin Sabah saatlerinde Yükseliş trendini sürdürdü. Her gün rekor kıran diğer bir Kripto para birimi ise Ethereum oldu. Yükseliş trendine devam Ethereum bu sabah saatlerinde 4824 dolar seviyesine yükseldi. Tüm kripto para birimlerinde artış trendi devam ederken yatırım yapmak isteyenler ise 9 Kasım Bitcoin ne kadar sorusunun yanıtını araştırıyor. Güncel kripto para piyasası haberleri…

kripto-para-rekor-ustune-rekor-kiriyor-bitcoin-ethereum-bugun-ne-kadar-9-kasim-2021-yeni-rekor-3

ELON MUSK ARTIŞI TETİKLEDİ

Dünyaca ünlü Milyarder iş adamı Elon Musk'ın açıklamaları sonrasında kripto para piyasasındaki hareketlilik başladı. Twitter hesabından bir anket başlatan Musk, Nargile ödemek için Tesla hisselerini satıp satmaması gerektiğini sordu. Elon musk’ın Tesla hisselerini satarak Bitcoin tarafına yatırım yapacağı söylentileri piyasaların hareketlenmesine neden oldu. Tüm zamanların rekorunu kıran Kripto paralar adeta yatırımcısının paralarını ikiye katladı.

ARTIŞ TRENDİ DEVAM EDİYOR

Kripto paraların babası olarak bilinen Bitcoin Ekim ayından bu yana zaten bir yükseliş trendi içindeydi. Ancak dünyaca ünlü milyarderin yaptığı Bu açıklamalar sonrasında Bitcoin adeta rekor üstüne rekor kırmaya başladı. Bitcoin dün 65 bin 970 dolar seviyelerinde işlem görürken bugün ise yeni bir rekor kırdı ve sabah saatlerinde 68 bin doların üzerine çıktı. Uzmanlar ise Kripto para piyasalarındaki bu artış trendinin daha uzun süre boyunca devam edeceğini söylüyor. Kripto para birimleri gelecek yılların yatırım aracı olarak görülüyor.