Kripto Paralar neden düşüyor? 8 Haziran 2021 Büyük bitcoin düşüşü neden oluyor?

Kripto paralar sert düşüş. 8 Haziran 2021 Büyük bitcoin çöküşü başladı. Kripto paralar neden çöküyor? 8 haziran büyük Bitcoin çöküşü başladı. Alt Coinler de çökmeye başladı. Peki sebebi ne?

Ekonomi 08.06.2021 - 00:36 08.06.2021 - 00:37 Berkay Keskin

Kripto paralar düşüşe geçti. Bir çok Kripto para 8 Haziran salı gecesi düşüşe geçti. Peki Bitcoin neden düşüyor? Kripto paralanar neden düşüyor? Düşüş ne kadar sürecek!

Kripto Paralar neden düşüyor?

8 Haziran 2021 Kripto Paralar yüzde 5 ile 10 arasında düşüşe geçti. Bazı Alt coinler yükselse de hemen hemen en çok hacme sahip Dogecoin, Bitcoin, Ethereum, Wawes, Holo, Bitttorent BTT, Tezos, Reef, Ripple ve Chliz sert düşüşe geçti.

Bitcoin neden düşüyor?

Yukarda yer alan alt coinler en çok düşme nedeni Bitcoin. Bitcoin sert bir şekilde yüzde 6 düşmesi sonrası alt coinlerde düşmeye başladı. Kripto Para borsasında düşüş ne kadar sürecek? Kaç gün düşecek merak ediliyor. 

Bitcoin ve Kripto Para düşüşü sebebi ne?

Altcoinler ve Bitcoin düşme sebebi, Elon Musk ve Çin'den gelen açıklamalar olduğu öğrenildi. Elon Musk sürekli olarak piyasayı şişirmesi ve Çin hükümetinin Kripto Para ve Bitcoin açıklamaları bu düşüsü kaçınılmaz hale getirdi.

Bitcoin ve altcoinler 8 Haziran 2021 Salı günü ne kadar daha düşecek, düşüş nerede duracak bilinmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@