19 Aralık Kuaförüm Sensin gün birincisi kim oldu? Puanlar ne alemde? çok merak ediliyor.  Her hafta kuaför ve makyözden oluşan 4 takımın yarıştığı yarışmada, herkes meziyetlerini sergiliyor.

19 Aralık Kuaförüm Sensin gün birincisi kim oldu? Puanlar ne alemde? çok merak ediliyor. Her hafta kuaför ve makyözden oluşan 4 takımın yarıştığı yarışmada, herkes meziyetlerini sergiliyor. Belirlenen konsepte uygun saç ve makyajı sınırlı süre zarfında yetiştirmeye çalışan ekipler, aynı zamanda birbirleriyle de uğraşıyor. Gün sonunda kendi aralarında puan veren yarışmacılar, jüriden de puan alıyor. Cuma günü de puanların toplanmasıyla en yüksek puanı alan yarışmacılar 10 bin TL’nin sahibi olurken, en düşük puanı alanlar programa veda ediyor. Sunuculuğunu Gözde Kansu'nun üstlendiği yarışmanın jüri koltuğunda; Adnan Serter, Ayşegül Kartal ve Muammer Ketenci oturuyor.Her duygunun bir arada yaşandığı programda tartışmalar hiç bitmezken, 19 Aralık Perşembe günü stüdyoda eğlenceli anlar yaşanacak. Siyahtan başka bir renk giymeyen Tayfun'a hediye olarak gri tişört alan Taner, tişörtü zorla giydirmeye çalışınca herkesi kahkahalara boğacak.

KUAFÖRÜM SENSİN 19 ARALIK GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Ziraat bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-8 Arasında Olanlara, 88000 TL Ödeme Veriyor! Ziraat bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-8 Arasında Olanlara, 88000 TL Ödeme Veriyor!


Yarışmada bu hafta; Hasan ve Buse, Tuana Su ve Taner, Betül ve Şükran son olarak da Tayfun ve Serap yarışıyor. Her biri oldukça dişli olan dört takım puanlar konusunda da strateji yaparken hakkaniyeti jüri sağlıyor.  Dün 22 puanla Betül ve Şükran'ın birinci olduğu yarışmanın yeni bölümünde kim birinci oldu henüz belli olmadı açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız…