Show TV'nin iki sezondur ekranlara gelen yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Corona virüs sonrası jüri üyelerinde değişikliğe gidilen yarışma programının sunuculuğunu Gözde Kansu üstleniyor.

Show TV'nin iki sezondur ekranlara gelen yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Corona virüs sonrası jüri üyelerinde değişikliğe gidilen yarışma programının sunuculuğunu Gözde Kansu üstleniyor. Jüri koltuğunda da Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç'ün oturduğu Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy  kimdir? Bölüm başı ne kadar kazanıyor? Kaç yaşında? çok merak ediliyor. Biz de sizler için tüm bu soruları araştırdık bulduk.Her gün yarışmacıların yaptıkları saç ve makyajı eleştiren jüri üyeleri de yarışma için önem arz ediyor. Özellikle Diva Bülent Ersoy'un hayatı ve bölüm başına ne kadar kazandığı çok merak ediliyor.

Emeklilik yaşı düştü! SGK girişi 1999 öncesi 2000 2008 arası olanlar hemen yeni emeklilik tarihine baksın Emeklilik yaşı düştü! SGK girişi 1999 öncesi 2000 2008 arası olanlar hemen yeni emeklilik tarihine baksın
Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy kimdir?Bülent Ersoy, "Diva" lâkabıyla bilinir. 9 Haziran 1952 tarihinde, İstanbul'da doğdu. Sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Çok küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başlayan Bülent Ersoy, İstanbul Konservatuvarına 2 ay devam etmiştir. Hocası Süheylâ Altmışdört Bülent Ersoy'un konservatuvara 2 ay devam ettiğini ve sonra bıraktığını açıkladı.Eğitimi süresince Melahat Pars ve Rıdvan Aytan gibi üstadlardan özel dersler almıştır. Konservatuvardan mezun olduğunda, aldığı akademik terbiye vasıtasıyla müzikal tecrübelerini geliştirme fırsatı bulmuş ve sahneye ilk adımını 1970 yılında Fıstıkağacı, Üsküdar'da, bugün Oya Düğün Salonu olarak bilinen, dönemin ilk aile gazinolarından birisi olan Özlem Aile Gazinosu'nda attı.

Sunar Konser Bürosu-Fikret Torun tarafından düzenlenen ses yarışmasına katılarak bu yarışmada birinciliği kazanarak ve 1000 lira para ödülü almıştır. Akabinde bu gazinoda üç ay kadar assolist olarak çalışmış, 1971 yılında ilk 45'liği Lüzûm Kalmadı-Neye Yarar Gelişin, Saner Plak'tan çıktı. Sanatçı bu 45'liğinde söz ve müziği Muzaffer Özpınar'a ait "Lüzûm Kalmadı" ve "Neye Yarar Gelişin" adlı eserleri seslendirmiştir.Bugüne kadar otuzun üstünde albüm yayınlayan sanatçı, Türk Müzik Tarihi'nde isminden söz ettirmiştir. Sanatçı, klasik şarkılar alanında gelmiş geçmiş en önemli yorumcular arasında yer aldı. Müzik yaşamı boyunca sayısız ödül aldı. Geniş entervalli ve yüksek volümlü sesi, Japonya'da ses laboratuvarlarında yapılan testler sonucu ‘yüzde yüz kusursuz’ bulundu ve 1997 yılında "Uluslararası Montu Merid Müzik Doktoru"unvanıyla ödüllendirildi.Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy ne kadar kazanıyor?Hafta içi her gün yayınlanacak yarışmada jüri koltuğunda oturacak olan Bülent Ersoy, yaptığı anlaşma gereği ayda 3 milyon 250 bin lira alacak.