Sunucuuluğunu Gözde Kansu'nun üstlendiği, hafta içi her gün Show ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu? 6 Mart Kuaförüm Sensin kim elendi? her yerde aranmaya başladı. Final gününün gelip çattığı yarışmada her cuma olduğu gibi bugün d

Sunucuuluğunu Gözde Kansu'nun üstlendiği, hafta içi her gün Show ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu? 6 Mart Kuaförüm Sensin kim elendi? her yerde aranmaya başladı. Final gününün gelip çattığı yarışmada her cuma olduğu gibi bugün de bir hafta daha bitti ve saçlar boyandı. Rekabetin ve heyecanın iyice arttığı 234. bölümde takımlar modellerinin saçlarını boyadı. 2 - 6 Mart haftasında Abdullah ve İsmihan, Özlem ve Hayat, Metin ve Azize son olarak da Emre ve Fatma yarıştı. Kuaförüm Sensin'de cuma günü sesler oldukça yükseldi. Bugün pop uyku saçı ve makyajı konseptinin hakim olduğu programda Abdullah ve İsmihan rakiplerinin koalisyon yaptıklarını iddia ederek, birinciliğin kendi haklarını olduğunu savundu.Hafta boyunca birbirleriyle uğraşan Fatma ve Abdullah arasında ise yine sular durulmadı. 234. bölümde final heyecanıyla tartışmaların iyice hararetlendiği Kuaförüm Sensin'de en yüksek puanı kim aldı çok merak ediliyor.

6 MART KUAFÖRÜM SENSİN KİM ELENDİ?Haftanın son gününde yapılan son saç ve makyajla final anı geldi çattı. Puanlar toplandıktan sonra Gözde Hanım, en yüksek puanı alarak 10 bin TL'yi alacak ekibi ve en düşük puan aldığı için elenen takımı açıklayacak. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!
KUAFÖRÜM SENSİN BİRİNCİ KİM OLDU?Haftanın finalinde Abdullah ve İsmihan, Özlem ve Hayat, Metin ve Azize son olarak da Emre ve Fatma modellerinin saçlarına uygun boya ve makyaj konseptiyle haftayı bitirdiler. Hafta boyunca düşük puanlar alan Metin ve Azize elenme adayı gibi duruyor. Öte yandan 10 Bin TL'ye en yakın iki takım ise Hayat ve Özlem ile Abdullah ve İsmihan... Birinci olan takım henüz belli olmadı. Açıklanır açıklanmaz haberimizde olacak.