Kuaförüm Sensin yarışmacıları neden değişti? Yeni yarışmacılar kimler oldu? İşte Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları

Corona virüs nedeniyle uzun bir süre boyunca ekranlara gelmeyen Kuaförüm Sensin yarışması geçtiğimiz haftalarda ekranlara geri döndü. Ancak jüri üyelerinin değiştiği yarışmaya Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç dahil oldu.

Gündem 06.07.2020 - 23:56 04.05.2021 - 04:25 İlan35

Corona virüs nedeniyle uzun bir süre boyunca ekranlara gelmeyen Kuaförüm Sensin yarışması geçtiğimiz haftalarda ekranlara geri döndü. Ancak jüri üyelerinin değiştiği yarışmaya Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç dahil oldu. Yeni jüriler gelmesine rağmen yarışmada olan 'Best Of' ekibi hünerlerini sergilemeye devam etti. Ancak 3 Temmuz Cuma günü Kuaförüm Sensin'de iki ekip birden elendi. Çünkü jürinin değişmesinin ardından yarışmaya yeni ekipler yani taze kan gelmeliydi. Yarışmanın sunucusu Gözde Kansu, neden böyle bir değişiklik yaptıklarına dair, "Arkada çok fazla yarışmacı ve model adayının beklediğini, yeni isimlere yer açmak gerektiğini düşündüklerini, bu nedenle yarışmanın en eski isimlerinden Bilal-Buse ile Mustafa-Tuna takımlarının artık yarışamayacağını" şeklinde bir açıklama yapmıştı.Buna göre 3 Temmuz Cuma günü Mustafa ve Tuna ile Bilal ve Buse, jürinin kararıyla yarışmaya veda etti. Hal böyle olunca Kuaförüm Sensin yarışmacıları neden değişti? Yeni yarışmacılar kimler oldu? çok merak edildi. 

Kuaförüm Sensin yarışmacılar niye değişti?Yukarıda da söylediğimiz gibi yarışmaya yeni bir tat katmak isteyen yapım ekibi ilk adımı jüri üyelerini değiştirerek attı. Ardından bu doğrultuda yarışmacılarında değişmesine karar verildi. Böylece Kuaförüm Sensin'e yeni ekipler gelmeye başlayacak. Haliyle izleyiciler de yarışmaya izlemek konusunda daha fazla sebep bulabilecek. Peki Kuaförüm Sensin yeni yarışmacılar kim? İşte Kuaförüm Sensin yeni yarışmacılar...Kuaförüm Sensin yeni yarışmacılar kim?Kuaförüm Sensin yarışmasında 6 Temmuz Pazartesi günü,  daha önceden yarışan Tayfun-Serap ile Aytekin-Dilek yeniden katılırken, Koray-Engin ve Ali-Ece’den oluşan yeni takımlar ilk kez yarışma heyecanı yaşadı.Öte yandan yeni yarışmacılar arasında bulunan Aytekin rakiplerinin uymaları gereken kuralları kartlarla anlattı. Ancak Aytekin’in bu tavrından sıkılan Bülent Ersoy araya girdi.Aytekin ile Dilek kimdir? Nereden geliyorlar28 yaşında olan Aytekin evli ve 15 yıldır kuaförlük yapıyor.Üniversiteyi bıraktıktan sonra kuaförlük ve güzellik uzmanlığı akademisini bitiren Dilek yarışmaya Kırklareli’den katılıyor.Ali ve Ece kim? Kaç yıldır bu işi yapıyorlarEce 29 yaşında ve 1 yıllık evli. Asıl mesleği spor eğitmenliği olan Ece yaklaşık 7 yıldır makyöz.13 yıldır kuaför olduğunu söyleyen Ali yarışmaya İstanbul’dan katılıyor.

Koray ile Engin kimdir? NerelilerKoray aslen Tekirdağlı. Makyaj seminerleri veren Koray yarışmaya Mersin’den katılıyor. 13 yaşından beri bu mesleği yaptığını aktarıyor.36 yaşında olan Engin kendini bildiğinden beri bu işi yaptığını söylüyor. 1 yıldır Koray ile beraber salon işlettiklerini aktardılar.Tayfun ve Serap kim? Kaç yaşındalarKarslı olan Tayfun 2012’de kuaförlüğü bıraktıktan sonra Kuaförüm Sensin yarışması ile beraber mesleği dönüş yaptığını aktarıyor.34 yaşında olan Serap yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. 20 yıldır makyözlük yapıyor.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@