Kuaförüm Sensin yeni jüri üyesi Sebile Ölmez kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Instagram adresi her yerde aranmaya başladı. Kuaförüm Sensin'den temmuz ayında bebeği çok küçük olduğu için ayrılan Sebile Ölmez 50.

Kuaförüm Sensin yeni jüri üyesi Sebile Ölmez kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Instagram adresi her yerde aranmaya başladı. Kuaförüm Sensin'den temmuz ayında bebeği çok küçük olduğu için ayrılan Sebile Ölmez 50. haftada geri döndü. 23 Mart Pazartesi günü 245. bölümüyle ekranlara gelen Kuaförüm Sensin'e Sebile Ölmez dahil oldu. Peki Kuaförüm Sensin yeni jüri üyesi Sebile Ölmez kimdir? Kimle evli? Kaç yaşında? Instagram adresiKuaförüm Sensin'de  bu hafta Tuğba Özay ve Ayşegül Kartal'ın yerine ise Sebile Ölmez geldi. İşte Sebile Ölmez'in hayatı...

KUAFÖRÜM SENSİN SEBİLE ÖLMEZ KİMDİR?

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!


'Sebibebi' ismi ile tanınan ve sesini duyurmayı başaran Sebile Ölmez, 1974 yılında aslen İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 22 yaşında iken 1996 senesinde Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Bölümü'nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından bir çok kurumsal firmanın satış pazarlama bölümü ile iş hayatına atılmıştır. Ardından Sinema, televizyon dünyasına girmeye karar vermiş ve 2005 ile 2013 yılları arasında Pana Film bünyesinde çalışmaya devam etmiştir. 10 sene kadar sinema ve TV sektöründe, menajerlik ve yapım kordinatörlüğü yapmıştır. Her zaman hayalinde, el becerilerini kullanabileceği bir sektör ile büyük başarılara imza atmak vardır. Nihayetinde güzellik ile ilgili kendisini geliştirmiş, makyaj konusunda tecrübelerini internet sektöründe paylaşmaya başlamıştır.Tam da Sosyal medya dünyasının hızla büyüdüğü bir dönemde 2011 senesinde ilk blogunu açmıştır. Ebru desenli ojelerini paylaşmış, ancak kendi videosu olmadığı için başka bir youtuber’in videosunu paylaşmak zorunda kalmıştır. Ardından 25 Mart 2011 tarihinde ise ilk kanalına Sebibebi ismi ile imzasını atmıştır. Bu ismi ise kendisine annesinin ismini kısaltarak, sebi ya da bebi olarak seslenmesinden dolayı vermiştir. 2013 yılında ise sebibebi isminde web sitesini aktif etmiştir. Günümüzde web sitesinde, Güzellik, makyaj, bakım, saç, sağlık, alışveriş, kozmetik, moda, stil, DIY, kendin yap ve cilt gibi konular üzerine yazılar ve videolar ile paylaşımlarını sürdürmektedir.Sebile Ölmez, bazen Tv 8 ekranlarında Özge Uzun tarafından sunulan, bir programa da katılmakta güzellik ve makyaj ile ilgili bilgileri ekran severler ile paylaşmaktadır. Emre Ölmez ile evli olan  Ölmez, İstanbul doğumludur. Bu evliliğinden Venüs isminde kız çocuğu vardır. 2018 yılı itibariyle sosyal medyada 1.5 milyondan fazla takipçi sayısına sahiptir. Ayrıca Youtube video sitesinde toplam 440 Milyon Dakika izlenme elde etmiştir. Uzun süre Akşam gazetesinde güzellik ile ilgili köşe yazıları yazmış ve bir çok programa konuk olmuştur. Sebile Ölmez, Sebi Bebi tescilli bir marka olarak kariyerini sürdürmektedir. 150’den fazla video, 400’den fazla içerik ile, blogger, vlogger ve youtuber olarak paylaşımlarını geniş kitlelere aktarmayı başarmıştır. SEBİLE ÖLMEZ INSTAGRAM HESABIKuaförüm Sensin'de yeniden boy gösterecek olan tecrübeli jüri üyesi sosyal medyada da bir hayli aktif. Youtube'da 1 milyon abonesi bulunan Ölmez'i Instagram'da ise 447 bin kişi takip ediyor.Kendisine @sebibebi adresinden ulaşabilirsiniz.