Reytinglerde dibleri gören Cam Tavanlar dizisinin başrol oyuncusu Kubilay Aka yine bir skandal ile gündeme geldi!

Miray Daner'i Hilal Altınbilek ile aldattığı ve Instagram hesabından kadınlarla yazıştığı ortaya çıkan Kubilay Aka'dan yeni bir skandal daha!

Vatanım Sensin dizisinde ünlenen ve orada tabıştığı Miray Daner ile sevgili olarak hayran kitlesini iyice arttıran Kubilay Aka sevilen oyuncuyu Hilal Altınbilek ile aldatıp sosyal medyada kadınlarla yazışmalarının ortaya çıkması üzerine büyük bir prestij kaybı yaşamıştı.

Çukur dizisinde yer alan Kubilay Aka daha sonra Cam Tavanlar dizisinde başrol olarak olanları unutturmayı başarırken yeni bir skandal daha patlattı!

Bensu Sorel ile başrolü paylaştığı Cam Tavanlar dizisiyle büyük bir umutla başlayan Aka reytinglerde dipleri gördü. Cam Tavanlar dizi reytignleri yükseltemeyince final kararı açıklandı.

Kubilay Aka'dan Yeni Bir Skandal Daha! Rezil Rüsva Oldu!

Kubilay-Aka-1

Kubilay Aka sosyal medya hesabından yanlışlıkla yaptığı paylaşım her şeyi ortaya serdi! Kubilay Aka Instagram hesabından kadın filtreli bir fotoğfar paylaşıp sinkaflı yazı yadı!

Aka bu fotoğrafın yayıldığını görünce apar topar fotoğrafı sildi. Ancak fotoğraf çoktan capsi alınarak magazin hesaplalrına yayıldı!

Aka'nın bu davranışlarına hayranları akıl sır erdiremeyerek "Tam toparlanmışken neden böyle bir şey yaptı şimdi?" diye yorumda bulundu..