Koronavirüs salgını neredeyse iki yılı aşkın süredir hayatımızda olmaya devam ederken özellikle nakit ihtiyacı olan vatandaşlar tarafından SMS ile kredi veren bankalar araştırılıyor. Kurban bayramının yavaş yavaş yaklaştığı şu günlerde bankaların sağlayacağı kredi fırsatları nakit ihtiyacı olan vatandaşlara İlaç gibi geliyor. Banka peş peşe SMS ile kredi imkanları da duyurdu. Bayram kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi paketlerinden düşük faiz oranı ile yararlanmak mümkün. Üstelik Sadece TC kimlik no ve hesap no vererek krediden anında faydalanabilirsiniz.

Kurban Bayramı öncesi düşük faizli son kredi fırsatları! SMS ile kredi veren bankalar, TC kimlik no ile anında nakit onaylıyor! Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlar düşük faizli kredi fırsatlarını merak ediyor. Özellikle SMS ile kredi veren bankalar bugünlerde çok araştırılıyor. Cuma günü mesai bitiminde başlayacak olan bayram tatili sonrası sırasında vatandaşlar banka şubelerinden işlem yapamayacak. Ancak SMS ile kredi veren bankalar aracılığı ile doğrudan sadece bir kısa mesaj göndererek Kredi talebinde bulunmak Mümkün olacak. Mobil bankacılık, internet bankacılığı gibi yöntemler aracılığıyla da anında kredi çekme imkanınız bulunuyor. Peki hangi bankalar SMS ile kredi veriyor? SMS ile kredi veren bankalar ve düşük faizli kredi imkanları haberimizde...

kurban-bayrami-oncesi-dusuk-faizli-son-kredi-firsatlari-sms-ile-kredi-veren-bankalardan-tc-kimli-2

SMS ile kredi veren bankalar listesi

Koronavirüs salgını sırasında vatandaşlar sosyal hayatını mümkün olduğu kadar kısıtladı. Aynı zamanda online işlemler bu süreçte ağırlık kazandı. Son dönemlerde Kredi çekmek isteyen vatandaşlar da salgını nedeniyle bankaya gitmek yerine SMS ile kredi veren bankalar üzerinden kredi almayı tercih ediyor. Kurban Bayramı öncesinde de SMS ile kredi alabileceğiniz bankaların listesi şöyle;

Vakıfbank

Finansbank

Aktif Bank

Akbank

Ziraat Bankası

Bu bankalardan SMS ile kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığıyla da başvuru yapmak mümkün.

kurban-bayrami-oncesi-dusuk-faizli-son-kredi-firsatlari-sms-ile-kredi-veren-bankalardan-tc-kimli-5

SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

SMS ile kredi başvurusu birçok farklı banka aracılığı ile yapılıyor. Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar için SMS ile kredi veren bankalar listesini yukarıda vermiştik. Aktif Bank SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kısa mesaj ekranına "KREDİ" Yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra t.c. kimlik numarasını ekleyin ve ardından 3050 adresine gönderin. Aktif Bank'tan 40 bin TL'ye kadar anında kredi imkanı bulunuyor.

Akbank SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların ise "KREDİ" Yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını eklemeleri ve ardından 4425 adresine SMS göndermeleri gerekiyor. Sadece ihtiyaç kredisi için Akbank SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz.

kurban-bayrami-oncesi-dusuk-faizli-son-kredi-firsatlari-sms-ile-kredi-veren-bankalardan-tc-kimli

Vakıfbank Sms kredi başvurusu için ise "KREDI" Yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını yazarak 5724’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. En kısa sürede Vakıfbank kredi onayı cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelmektedir. Aynı zamanda 36 Ay'a kadar vade seçeneklerinden faydalanmak mümkün.

Ziraat Bankası SMS ile kredi başvurusu için "TUKETICI" Yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı ekleyerek 4747 adresine kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Kredi başvurusu onayı Ziraat Bankası tarafından çok kısa bir süre içerisinde cep Telefonunuzda gönderilmektedir. Ziraat Bankası SMS yöntemi ile 12 24 ve 36 aylık taksit imkanı sunmaktadır.