Kurban Bayramına Özel Bedava internet paketleri! Vodafone Türk Telekom Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

2021 Kurban bayramına özel Vodafone Türk Telekom Turkcell PTTCell Bimcell hediye internet paketleri! Operatörler 1 -2-5-10 GB bedava internet dağıtıyor. Vodafone Turkcell Türk Telekom bedava internet.

Ekonomi 20.07.2021 - 22:58 20.07.2021 - 23:08 Orhan Yener

Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell'den 2021 Kurban Bayramına özel hediye bedava internet paketleri duyuruldu! Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell bedava internet paketleri aboneler tarafından sıklıkla araştırılırken müjdeli haber geldi. Özellikle pandemi nedeniyle ve Kurban Bayramı'ndan ötürü artan internet harcamalarına operatörlerden bedava internet paketleri ile destek sunuldu. GSM operatörleri arasında rekabete de neden olan bedava internet kampanyaları, Kurban Bayramına özel olarak hızla devam ediyor. Vodafone Türk Telekom Turkcell bedava internet paketleri ile 1 GB, 2 GB, 5 GB ve hatta 10 GB günlük - haftalık - aylık internet kazanmak mümkün. Kurban Bayramında sesli ve görüntülü aramalar da ve internette surf yapmak için GB ihtiyacı çeken aboneler nasıl bedava internet alabilir? Vodafone Türk Telekom Turkcell Kurban Bayramı özel bedava internet paketleri!Vodafone, Türk Telekom, Turkcell bedava internet nasıl alınır? Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Kurban Bayramı özel bedava internet kampanyaları haberimizde!

VODAFONE KURBAN BAYRAMI ÖZEL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

2021 Kurban Bayramı'na özel Vodafone'dan bedava bol bol GB alabilirsiniz. Vodafone Kurban Bayramı'na özel bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için öncellikle Google Play Store veya iOS Store üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Daha sonra şifre alarak uygulamaya giriş yapınız. Vodafone Yanımda uygulamasında Vodafone Hediye Çarkı programından bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone Hediye Çarkı ile Kurban Bayramı'na özel 10 GB'a kadar bedava internet hattınıza tanımlanabilir. Vodafone Hediye Çarkı uygulaması ile 10 GB internet olduğu kadar alışveriş indirim çekleri ve bedava SMS, konuşma dakika kazanmak da mümkün.

TÜRK TELEKOM KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Türk Telekom da tıpkı diğer operatörler gibi Kurban Bayramında abonelerini unutmayarak hoş sürprizler hazırladı. Türk Telekomlular, Kurban Bayramında artan internet harcamalarını bedava internet kampanyası ile sağlayıp faturalarında kötü bir sürprizle karşılaşmayacak. Türk Telekom Kurban bayramı özel bedava internet kampanyası da 10 GB'a kadar bedava internet kazanmanızı sağlayacak. Türk Telekom bedava internet kazanmak için öncelikle Selfy Tambu uygulaması ile 1 GB interneti anında hattınıza tanımlatabilirsiniz. 1 Ay geçerli ek 1 GB internet hattınıza anında tanımlanır. Ayrıca fatura ödemelerinizde banka/kredi kartı bilgilerinizle yapacağınız ilk ödemede 2 GB bedava haftalık internette kazanabilirsiniz.

TURKCELL KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Diğer operatörler gibi Turkcell de Kurban Bayramını es geçmeyerek kullanıcılarına özel bedava internet kampanyasını duyurdu. Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için Turkcell Web sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Turkcell Mobil uygulamasını indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet kampanyaları bölümünde 10 GB'a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@