Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in mutlu evliliği bebek haberi ile taçlanmıştı. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ baba olmak için gün sayarken ünlü çiftin bebeklerine koymayı düşündükleri isim de ortaya çıktı. Ancak bu ismi duyan hayranları şaştı kaldı. İşte Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin bebeklerine koymayı planladıkları isim…

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti 2014 yılında yayınlanan ve yakışıklı oyuncunun başrolünde yer aldığı Kurt Seyit ve Şura isimli dizide tanışmıştı. Ünlü çift uzun süre devam eden ilişkilerini nikahla taçlandırmıştı. Çiftin bebek beklediği haberi de hayranlarını bir hayli mutlu etmiş ve ünlü çiftin bebeklerinin ismi de merak edilmeye başlanmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak dizer çiftinin bebeklerinin ismi belli oldu.

Gözden kaçırmayın

Eda Ece'den Ayrılık Haberi Geldi! Buğrahan Tuncer'i Sildi! Buğrahan Tuncer İle Birlikteliği... Eda Ece'den Ayrılık Haberi Geldi! Buğrahan Tuncer'i Sildi! Buğrahan Tuncer İle Birlikteliği...

Doğum bu hafta sonu

Kurt Seyit ve Şura dizisinin çekimleri sırasında Başak Dizer ile tanışarak dünya evine giren Kıvanç Tatlıtuğ Tatlıtuğ baba olmaya hazırlanıyor. Bebek haberi geldikten sonra Bodrum'a yerleşen ve hamilelik dönemini burada getiren çift doğuma Kısa bir süre kala İstanbul'a döndü. Çiftin bebekleri Bu ay sonunda dünyaya gelecek.

Kurt Efe ismini koyacaklar

Doğum öncesi hazırlıklarına ara vermeden devam eden çift ilk bebeklerinin heyecanını yaşarken magazin basınında ise ilginç bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak dizer çifti bebeklerine kurt Efe adını vermeye hazırlanıyor. Çiftin hem Kurt Seyit ve Şura dizisinin setinde tanışması hem de Kıvanç Tatlıtuğ'un bu ismi çok seviyor olması nedeniyle çocuklarına kurt ismini verecekleri öne sürüldü. Ünlü çift henüz bu konuda bir açıklama yapmadı.