Çok uzun süredir ekranda olmasa da bu kadar beklenen bir yapım ülkede hiç olmadı! 7'den 70'e Türkiye Kurtlar Vadisi dizisinin başlamasını bekliyor. Özellikle Necati Şaşmaz çok yakını tarafından Kurtlar Vadisi Kaos hazır olun sözleri üzerinden geçen 5 ayl

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!
Çok uzun süredir ekranda olmasa da bu kadar beklenen bir yapım ülkede hiç olmadı! 7'den 70'e Türkiye Kurtlar Vadisi dizisinin başlamasını bekliyor. Özellikle Necati Şaşmaz çok yakını tarafından Kurtlar Vadisi Kaos hazır olun sözleri üzerinden geçen 5 aylık süreçte Kurtlar Vadisi hayranları bekliyor. Bu beklenti sadece haber siteleri, televizyon ve sosyal medya da değil Necati Şaşmaz dizinin başrolü Polat Alemdar karakterini merakla bekliyordu.

Necati Şaşmaz: Önümüzde Engel Kalmadı!

Hem hayranlarını hem ekibi heyacanlandıran Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili tek sorun ortadan kalktı. Necati Şaşmaz, boşanma arifesinde olduğu Nagehan Şaşmaz ile boşandı. Eski eşi Nagahan Şaşmaz'ı 11 defa gizli telefon konuşmalarıyı kaydettiği iddiasıyla yargılanan Necati Şaşmaz beraat etti. Mahkeme Necati Şaşmaz'ın "Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etme ve Gizlilik ihlalinde haberleşme içeriklerinin kaydedilmesi" gibi suçlarla 22 yıl cezası istenen Şaşmaz'ı beraatine karar verdi!

Duruşmaya katılmayan Necati Şaşmaz, muhabirlerin evinin önüne gelmesiyle çok kısa açıklamalarda bulundu. Necati Şaşmaz "Mutluyuz tabi, çok boşa suçlandım. İşlerimden geriye kaldım. Ancak beni değil Kurtlar Vadisi merak ediyorlar. Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle başlayacak" diyerek hayranlarını heyacanlandıran açıklamalarda bulundu!

Şubatta başlar dediniz çekimlere başlıyoruz!

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteriyle hayranlarının gönlünde taht kuran Necati Şaşmaz "Arkadaşlar Kurtlar Vadisi Şubat'ta ekranlarda olacak röportajı 3 yıl önceydi. O zaman yayına alamamıştık. Ancak size şu kadarını söyliyeyim Şubat ayı son günü de olsa, 28'de çekse, 28'i pazar gününe de gelse çekimlere başlayacağız" diyerek hayranlarını heycanlandırdı.

Netflix'de istiyor Exxen'de istiyor! 

Kurtlar Vadisi yeni sezonlarının başlaması sebebi hiç bir zaman senaryo olmadığını, senaryonun 3 yıl önce bile hazır olduğunu ifade eden Necati Şaşmaz "Biz kalitesiz iş yapmıyoruz, Türkiye'nin en yüksek bütçeli işine en kaliteli yapımına imza attık. Bizden kalite düşürmemizi beklemesinler" diyerek bu bütçelere Kurtlar Vadisi başlayamaz diyenlere de cevap verdi! Kurtlar Vadisi Kaos için hem Netflix, hem Exxen'le görüşmeler yapıldığı doğru ancak yükse ihtimalle gönlümüzden geçen kanalla olacak açıklaması yaptı!

Show TV ile anlaştı: Netflix ve Exxen formalite görüşüyor!

Necati Şaşmaz'ın bu açıklamaları sonrası Pana film tarafından tekrardan başlatılacak Kurtlar Vadisi için Show TV ile anlaşıldığı gelen bilgiler arasında. Ancak hem Netflix hem Exxen ciddi bir şekilde Kurtlar Vadisiyle ilgilendiği biliniyor. Özellikle Netflix Kurtlar Vadisi gibi Behzat Ç trendlerde olması sebebiyle iki dizi içinde tekliflerinin süreceği de yeni platform yetkililerinden gelen bilgiler.

Yazılan isimler doğru olabilir!

Şu anda cast çalışmalarıyla uğraştığını da dile getiren Necati Şaşmaz, "Yazılan isimler doğru olabilir. Olmaz gelmez denilen kişi başrol olabilir" diyerek Kenan İmirzalıoğlu selam çaktığı öğrenildi.